Skocz do zawartości

Megrez 110 ED


JustinSullivan

Rekomendowane odpowiedzi

Zamienię WO Megrez 110ED na C-8 (z dopłatą), C-9.25 ewentualnie Newtona 25 cm (z dopłatą). Szczegóły i zdjęcia na priv. Teleskop użyty 3 razy z powodu chwilowego rozbratu z hobby. Możliwa sama sprzedaż. W zestawie teleskop + walizka + szyna Vixen+ obejmy+dodaję guiding rings WO.

Edytowane przez JustinSullivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienię WO Megrez 110ED na C-8, C-9.25 ewentualnie Newtona 25 cm (z dopłatą). Szczegóły i zdjęcia na priv. Teleskop użyty 3 razy z powodu chwilowego rozbratu z hobby. Możliwa sama sprzedaż.

 

Jaka bylaby cena w przypadku sprzedazy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Newtona 270 / 1500 na dobsonie , chetnie zamienie na megreza

 

jezeli jestes zainteresowany odezwij sie na priv

 

pozdrawiam

Marcin

 

Niestety....najbardziej interesuje mnie zamiana na celestrona lub tez maksutowa 200mm lub powyzej (oczywiscie opcje doplaty sa płynne zarowno z mojej strony jak i drugiej).......a na pewno nie na dobsona.......Dobsona juz mialem 400mm....sprzet fajny ale chodzi mi bardzie o sprzet uniwerslany do obserwacji i astrofoto.....dlatego tak naprawde jesli newton to z korektorem komy......................sorry że tego nie umiesicilem w poscie powyzej.

Edytowane przez JustinSullivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety....najbardziej interesuje mnie zamiana na celestrona lub tez maksutowa 200mm lub powyzej (oczywiscie opcje doplaty sa płynne zarowno z mojej strony jak i drugiej).......a na pewno nie na dobsona.......Dobsona juz mialem 400mm....sprzet fajny ale chodzi mi bardzie o sprzet uniwerslany do obserwacji i astrofoto.....dlatego tak naprawde jesli newton to z korektorem komy......................sorry że tego nie umiesicilem w poscie powyzej.

 

 

A Mak S.W 180mm?- nówka?

 

Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.