Skocz do zawartości

statyw drewniany goliat made in DDR


piotrek3

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam starego drewnianego statywu fotograficznego produkowanego w NRD bodaj do 1990 r.Nazywany był Goliatem..On posiada kolumne centralna z listwa zebata poziomowana na przegubie..Uzywam bardzo ciezkiego sprzetu i nie moge znalesc odpowiednio stabilnego statywu..Bardzo prosze o kontakt jesli ktos posiada taki statyw i chce sie go pozbyc..

Pozdrawiam

Piotr Nowak

0691762250

piotrek3@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam starego drewnianego statywu fotograficznego produkowanego w NRD bodaj do 1990 r.Nazywany był Goliatem..On posiada kolumne centralna z listwa zebata poziomowana na przegubie..Uzywam bardzo ciezkiego sprzetu i nie moge znalesc odpowiednio stabilnego statywu..Bardzo prosze o kontakt jesli ktos posiada taki statyw i chce sie go pozbyc..

Pozdrawiam

Piotr Nowak

0691762250

piotrek3@gmail.com

 

Mam cos takiego, ale czy to będzie się nadawało do Twojego BARDZO ciężkiego sprzetu - nie jestem pewien. Co rozumiesz przez "bardzo ciężki sprzęt"?

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cos takiego, ale czy to będzie się nadawało do Twojego BARDZO ciężkiego sprzetu - nie jestem pewien. Co rozumiesz przez "bardzo ciężki sprzęt"?

Daniel

Witam

Najlepiej gdyby Pan wysłał mi zdjecie posiadanego statywu.Mi chodzi dokladnie o taki jak na tej aukcji:

http://www.allegro.pl/item553500235_statyw...na_allegro.html

 

Okreslenie "bardzo cięzki sprzęt"mialem na mysli przedewszystkim uzywanie obiektywu o dlugosci razem z aparatem ponag 60 cm i wadze 7 kg..

Mam odpowiedni statyw ,ktory wytrzymuje swobodnie taka wage.Mi chodzi przedewszystkim o stabilność.Wszelkie inne statywy jakich probowalem ,ruszaja sie juz po samym wyzwoleniu migawki,co widac patrzac w wizjer przy ogniskowej 800 mm.Natomiast zdjecia wychodza nie poruszane wlasnie z tego starego niemieckiego Goliata..

Wstawie jeszcze Panu zdjecie takiego statywu jak szukam razem ze sprzetem jakiego ja uzywam(zdjecie zestawu mojego znajomego)..

Jesli taki Pan ma wslanie statyw ,nie uzywa go Pan ,bardzo chetnie bym go kupił.

Pozdrawiam

Piotr Nowak

post-16809-1235658693_thumb.jpg

post-16809-1235658774_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.