Skocz do zawartości

Synta 8" PYREX + filtr Baader - mało używana, na gwarancji!!


Łukasz Z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do sprzedania roczną Synte 8" PYREX ( 200/1200; lustro wykonane z Pyrexu, co skraca czas jego chłodzenia) na montażu Dobsona firmy Sky Watcher + filtr Baadera.

Teleskop mało używany ( brak czasu), zadbany, regularnie czyszczony, przechowywany w warunkach domowych.

Objęty jest jeszcze gwarancją, która wygasa 19-03-2010r.

 

Zestaw obejmuje:

 

- Synta 8" PYREX + montaż ( cena nowego: 1399zł)

- wyciągi 2" i 1,25"

- okulary 10mm i 25mm ( firmówki; 1,25")

- szukacz

- filtr Neodymium Moon & Skyglow firmy Baader - niezastąpiony przy obserwacji Księżyca, jak i innych obiektów - poprawia ich kolorystykę i kontrast!! ( cena nowego: 155zł)

 

- gwarancja

- instrukcja obsługi

- komplet narzędzi

 

Sprzęt oryginalnie zapakowany!!

 

Usterki:

 

- minimalne ryski na tubie ( powstałe w wyniku otarcia - nie wpływa to na obserwacje; widoczne na zdjęciu)

- brak zatyczki do wyciągu 1,25" ( niefortunnie zaginęła podczas obserwacji; widoczne na zdjęciu)

 

Cena: 1300zł - mimo drobnych usterek technicznych stan teleskopu i filtru pod względem optycznym jest idealny.

 

Uwaga!!

Ze względu na bezpieczeństwo transakcji dla obu stron, jak i gabaryty sprzętu, preferuję tylko odbiór osobisty na terenie Bydgoszczy.

Dla zainteresowanych ( mieszkających niedaleko) możliwość obejrzenia sprzętu.

 

Kontakt:

 

- tel. 697512247 ( po 15:00)

- gg: 4164215 ( niewidoczny)

- mail: ryzusek@gmail.com

- PW

 

Na pozostałych formach kontaktu również odpowiem w godzinach popołudniowych.

 

Zdjęcia:

 

s5005978.th.jpg s5005986.th.jpg s5005989.th.jpg s5005991.th.jpg s5005993.th.jpg s5005998.th.jpg s5006002.th.jpg s5006005.th.jpg s5006000.th.jpg s5006014.th.jpg s5005997.th.jpg

 

Gdyby ktoś potrzebował jeszcze jakiś zdjęć, albo dokładniejszych, to proszę pisać.

 

Moja opinia:

No co mogę napisać. Sprzęt jak najbardziej z wyższej półki. Po mimo tego, że nie miałem okazji zobaczyć jeszcze wielu obiektów, to te, na które pozwoliły obserwacje z tym teleskopem wywarły na mnie i moich bliskich ogromne wrażenie. Dlatego też, mogę w 100% polecić ten model i zagwarantować dobrą zabawę!! :D

Edytowane przez Łukasz Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wolę dołożyć te 99pln i kupić nowa w astrokraku bez rysek nieużywaną i dłuższą gwarancją to tylko teoria ale te wady nie mają wpływu na jakość optyki, nie kupuję ale synta 200\1200 daje super obraz nie dokończyłem posta i koledzy to żle odebrali sw robi dobre lustra paraboliczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wolę dołożyć te 99pln i kupić nowa w astrokraku

 

Proszę bardzo. ;) Przypominam tylko, że cena obejmuje zestaw ( teleskop + filtr), a nie sam teleskop, który w tym wypadku oczywiście byłby tańszy.

 

 

@jacekg67 - mimo wszystko zależy mi na sprzedaży kompletu, jeżeli zdecyduję się na pojedyncze elementy, to oczywiście wezmę pod uwagę te oferty, które do mnie już trafiły. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbijam zestaw: :)

 

Teleskop - cena: 1050zł ( rezerwacja)

Filtr - cena: 120zł ( rezerwacja mlody188)

 

Forma zapłaty: wpłata na konto bankowe przed wysłaniem/ przy odbiorze osobistym

Forma wysyłki: przesyłka kurierska ( wliczona w cenę)/ odbiór osobisty w Bydgoszczy

 

Ponieważ już wcześniej pojawiły się zapytania o filtr i obiecałem, że będę pamiętał, uczciwie będzie powrócić do tych osób.

Jako pierwszy zgłosił się do mnie mlody188, dlatego proszę o ewentualne potwierdzenie zainteresowania.

Jako następni są w kolejce:

2. sg1

3. b.makowiecki

4. Kaladan

5. Meff

Edytowane przez Łukasz Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ już wcześniej pojawiły się zapytania o filtr i obiecałem, że będę pamiętał, uczciwie będzie powrócić do tych osób.

Jako pierwszy zgłosił się do mnie mlody188, dlatego proszę o ewentualne potwierdzenie zainteresowania.

Jako następni są w kolejce:

2. sg1

3. b.makowiecki

4. Kaladan

5. Meff

 

Młody Sto Osiemdziesiąt Osiem odpuściłbyś koledze, masz fajnego barlowa a ja dalej jadę na kitowcach :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie no joke :P Pozdro! : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.