Skocz do zawartości

Spamerka


merti

Rekomendowane odpowiedzi

Buuuuu :angry: , a Ja nie dostałam żadnego maila :( , widać te botki są jednak wytresowane żeby płeć odbiorcy rozróżniać :P

 

pozdrawiam

Ori

 

Ps: a może programiści wiedzą, że żadna kobieta nie umówi się z kimś tylko dlatego że wysłał jej maila... :P

Edytowane przez Ori2711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nom i ja cuś takiego dostałem. Uważajcie bo nadejdzie niedługo era botów i będą rządzić wszystkimi mailami HEHEHEHE

Uguu ^^ no już trochę przesadzili i nawet macki rządnych korporacji albo i nie sięgają pospolitego forum astro to już skandal.

Rada; chociaż nie odpisujcie bo tylko będziecie mieli zaśmiecone maile i możliwe że przy okazji złapiecie jakiegoś trojana bądź złośliwego mikroba.

 

Ale to już naprawdę przegięcie z ich strony. Co to ludzie nie wymyślą aby kogoś nabrać lub ograbić bo różnie to bywa w dobie komputeryzacji i hakerstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada; chociaż nie odpisujcie [...]

spokojnie... przeczytałem wiadomość, spojrzałem na swój avatar i stwierdziłem, że to nie może być nic innego niż spam...

Co innego u Sawes1a - wysportowany i nagi niczym Apollo, no i do tego ta czapka... wiadomo, za mundurem...

Sawes, przyznaj się - odpisałeś? :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zepsucie na łamach AF

Koleżanki i Koledzy!

Nie bez powodu te roboty, automaty czy inne diabły zawzięły się na nas. Sami ściągnęliśmy je sobie na głowę własnymi bezeceństwami.

Jeden kolega, nie wytykając palcami, prezentuje goliznę, dla większej perwersji ubraną w czapkę. Drugi, pozornie skromny na swoim awatarze, zamiast go zgromić, wyraźnie zazdrości.

Pod parawanem sztuki to się dopiero wyprawia! Taki jeden, niby porządny, bezwstydne obrazki rysuje, drugi, nie bez powodu znak węża wybierający, wyraźnie się do nich podnieca. Na delikatną uwagę przyzwoitszego kolegi o przesadzie w zakresie - przepraszam za słowo - walorów, jeszcze się zasłania prozdrowotnym efektem tychże, bynajmniej nie obiecując poprawy.

Inny, mieniący się wychowawcą młodzieży ciągle pisze o, tfu, elongacjach a co gorsza także o koniunkcjach.

Wiadomo, co ma na myśli.

Ciągle też czytam o zmawianiu się na nocne schadzki w ciemnych miejscach. Wszyscy wiemy, ciemno to przyjemno.

Koleżanki więcej zachowują umiaru niż Koledzy, tak natrętnie prezentujący swą jurność. Jednak nie wszystkie, awatar Ayli, przyznaję, wzbudza grzeszne myśli, przynajmniej u niektórych.

Nic dziwnego, że obracając się w takim towarzystwie nawet ktoś tak zaprawiony w bojach z pokusami jak ja, nie pozostał bez winy. Przyznaję się do propagowania potwornej nieprzyzwoitości w wątku 'Nas dwóch i ich pięć' a nawet związków homoseksualnych z przedstawicielami Sił Zbrojnych w wątku 'Porucznik ponownie pokochany'.

Obiecuję jednak poprawę a w ramach pokuty zamierzam udać się pieszo i boso na najbliższy wykład w CAMK na ulicy Bartyckiej, a to kawał drogi. Bardzo proszę o kontakt z dystrybutorem zgrzebnych worów i konopnych powróseł. Popiół w wystarczającej ilości jest dostępny nieodpłatnie na pobliskiej hałdzie Elektrociepłowni Siekierki.

Edytowane przez Janko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janko, często masz taką wenę? :P

Wiesz, Wolforzech, jak kto ma mało do powiedzenia w sprawach merytorycznych, to chociaż czasem się powygłupia.

Przy każdej takiej okazji czuję jednak wyrzuty sumienia - myślę sobie, po co się ośmieszać? Z tym popiołem to jednak jest coś na rzeczy.

Dziękuję Wam wszystkim za wyrozumiałość dla moich wybryków, zaś bohaterom historyjki za wielkoduszne wybaczenie.

:Astrobrać:

 

:Kwiatek:

Edytowane przez Janko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.