Skocz do zawartości

MK 180/2700


Edgens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sprzedam MK 180/2700 SW na montażu CG5 z napędem w obydwu osiach plus lunetka biegunowa i złączka Dielectric WO 2" dig2d-c z redukcją na 1,25" i adapterem umoiżliwiajacym zamontowanie tej złączki do teleskopu. Sprzęt jest nowy na gwarancji , nie posiada praktycznie żadnych śladów użytkowania poza tym iż może być delikatnie zakurzony. Cena sklepowa takiego zestawu to około 6200zł. Proponuję 4500zł , naprawdę warto , obrazy rewelacyjne , sprzedaję gdyż mam okazję nabyć MK INTESA 200/2000. Gorąco polecam. Kontakt PW lub tel. 604054008. W obrazach planet i gromad gwiazd SC jak i NEWTONY wymiękają na starcie , co Mak to MAK. Pozdrawiam Krzysztof z Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rozbić idealny zestaw to jak rozbić LG w telepie. Polecam całość.

 

Edit1: Proszę o propozycje cenowe na PW

 

Edit2: Aby nie robić zbytniego zamieszania Mak i CG5 rozbite wedle prośby zainteresowanych. Czekam na PW lub tel. ew. SMS

 

Pozdrawiam Krzysztof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Teleskop sprzedany , pozostał montaż w cenie 1600zł z napędami i lunetką biegunową. Pozdrawiam Krzysztof.

Witam. Przypominam wszystko nowe , cena sklepowa tego zestawu to około 2150zł. Moja cena 1600zł wraz z przesyłką kurierską po mojej stronie. Pozdrawiam Krzysztof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.