Skocz do zawartości

PST + Bino Orion


sawes1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pragnę zauważyć, ze jeden LVW 13mm w Twojej tajnej broni, czyli tym kalejdoskopie był mój :P Ten z odrapanym napisem :) Jeszcze się nie rozpakowałem, więc muszę zobaczyć, czy nadal go mam, bo komando Rżewskiego nie śpi :ha:

 

A tak na poważnie: Pomijając trudności w złapaniu właściwej osi obrazu i tego hasła: "nic nie widzę" ;) PST i nasadka są według mnie dobrym połączeniem. Przyglądaliśmy się dobre kilka godzin. Bez cienia zawahania powiem, że przez nasadkę bino obraz Słońca nabiera trzech wymiarów. Granulacja jest dwa razy lepiej widoczna, a protuberancje są właśnie jakby przesunięte względem krawędzi w tył. Taki efekt, jakby były dalej niż "kulka" - tego efektu nie widziałem patrząc przez jeden okular.

 

Fajny, jajcarski opis. :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja króciutko ujmę to tak:

pierwsze wrażenia z patrzenia przez PST - ot, czerwone Słoneczko, ale żeby od razu na nie chorować jak Sawes?

Wrażenia z patrzenia przez PST+bino - niesamowita przestrzenność, dużo wyraźniejsze... wszystko! Kolejka do patrzenia przez PST+bino w pewnym momencie wyglądała mniej więcej tak:

Sawes, Panasmaras, Perkuła, Panasmaras, ZbyT, Panasmaras, Młody188, Panasmaras itp... Oczu nie mogłem oderwać, miałem wrażenie, że patrzę na jakieś żywe, krwiste coś... Nie wiem jak inni, ale ja patrzyłem jak w jakimś transie, widok wręcz hipnotyzujący! A najgorsze z tego wszystkiego jest to, że zachorowałem na cały zestaw - PST, bino + 2x LVW22...

Czy ktoś zna może jakiś łatwy do obrobienia bank?

 

 

epilog

 

Niestety, jak to bywa, wrogie, reakcyjne siły, w osobie majora wimmera, wbiły w plecy nóż Rżewskiemu, twierdząc, iż jest to zwykły kalejdoskop, a czarne pokrętło to zwykły gadżet do poruszania zwartości tubusa.

Wimmer bacznie przyglądał się nowej zabawce Rżewskiego.

- Kalejdoskop! - pomyślał Wimmer

- Sam jesteś kalejdoskop - pomyślał Rżewski

 

_____________________________________________________________________________

 

My natomiast przez grzeczność nie będziemy się wypowiadać na temat wimmerowego SĆT.

Edytowane przez panasmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajne. Przed przeczytaniem spalić!

 

Kontrwywiad melduje, że por. Rżewski oraz jego nie taki znowu wielki teleskop prezentują się znaczne lepiej w realu niż na awatarze. To zapewne wynika z zasad konspiracji.

Edytowane przez Janko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialny test i tekst :)

 

ale chciałbym posłusznie zameldować, że porucznik Rżewski odwagę ma wręcz bohaterską, bo nawet do Słońca strzela dumnie wystawiając gołą (acz z rzadka porośniętą kępkami) pierś

a nie kryje się za pancerzami, jak to większość bumbardjerów ma w zwyczaju

 

pst%20sq.jpg

p.s.

to takie coś chciałem wystrugać, ale nie mogłem nigdzie znaleźć wystarczająco dużego kartonu

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.