Skocz do zawartości

KSIĘŻYC NA SPRZEDAŻ@!!!!!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Szokło mnie to co usłyszlem w radiu. Ponoć jeden 20 latek jest wlascicielem księzyca wenus marsa i jowisza. Znalaz ł on luke w prawie międzynarodowym . o zdobywaniu wszechswiata ze państwo nie może być właścicielem obiektów pozaziemskich ale nie ma nic mowy o osobie prywatnej. Ponoć ów 20latek zarobil na sprzedazy częsci ksieżyca 9mln $ . Czy wiecie coś na ten temat?

aStropozdroka :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe! Ale jakie to radio było, bo jak coś usłyszę na temat Marsa, czy jakiegoś innego zjawiska to nie wiem czy ktoś tam w radiu się na tym zna. Same ogólniki i informacja że coś takiego wogóle będzie, nie ma mowy o jakimś wgłębianiu się w astronomię. Media wolą astrologie, bo łatwiej gadać o głupotach astrologicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w "Wiedzy i Życiu" był artykuł, w którego nagłówku była informacja, że za 10 lat na Ziemii skończy się ropa naftowa.

Jak to dobrze, że tak lubię jeździć na rowerze :D .

Jakby co, to właśnie kupuję cały pas planetoid i niech ten gość spróbuje dolecieć wtedy na swój księżyc Jowisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja biorę Saturna, Urana, Neptuna i Plutona. Aha, i proszę mi jeszcze zapakować 233444488 obiektów obłoku Oorta. To wszystko proszę wysłać na adres domowy. Płacę czekiem. :lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie bądź taki zachłanny, ja wezmę jeszcze tylko jedną Lokalną Grupę Galaktyk i starczy.

Jeśli chodzi o omijanie górą moich asteroid, to powiedz co grozi pilotom za latanie poza wyznaczonymi trasami :wink:

 

Aha, wracając do tematu Mardudus, jak się pewnie domyślasz z tonu naszej "dyskusji" to oczywista bzdura jakich pełno w mediach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 20-to latek to oszust. Ja jestem właścicielem Ksieżyca i pozostałych planet. Jak chcesz mogę Ci sprzedać działkę na jednej z nich hektar kosztuje

2$. Najmniejsza działka ma powierzchnię 127ha ale są i większe. Przy zakupie działki powyżekj 1000ha można negocjować cenę. Wpłata na moje konto i otrzymujesz certyfikat własności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 20-to latek to oszust. Ja jestem właścicielem Ksieżyca i pozostałych planet. Jak chcesz mogę Ci sprzedać działkę na jednej z nich hektar kosztuje 

2$. Najmniejsza działka ma powierzchnię 127ha ale są i większe. Przy zakupie działki powyżekj 1000ha można negocjować cenę. Wpłata na moje konto i otrzymujesz certyfikat własności.

 

O ile dobrze rozumiem z następnego postu, to działki jeszcze nieuzbrojone? Powiedz jeszcze, która klasa gleby tam jest, bo się zastanawiam czy mi ziemniaki urosną.

Jednak pamiętajcie, że żeby polecieć gdziekolwiek poza orbitę Marsa, trzeba będzie mi słono zapłacić, chyba że Aquarius przemyci was górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak pamiętajcie, że żeby polecieć gdziekolwiek poza orbitę Marsa, trzeba będzie mi słono zapłacić, chyba że Aquarius przemyci was górą.

 

Dojazd Henryku we własnym zakresie. My nie biuro podróży, my jesteśmy developerzy i obszarnicy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna prawda w tym newsie jest taka, ze gosc faktycznie istnieje i faktycznie zarobil na tym miliony $. Coz, moze sie tylko dziwic debilom, ktorzy to kupowali, a jedyne co dostawiali, to piekny akt wlasnosci oprawiony w ramki, co by sobie powiesic nad lozkiem.

 

Dupek wykorzystal prawo kolonizacyjne, ktore mowi, ze dany kraj, ktory pierwszy postawi stope na nowej ziemi jest wlascicielem. Wiec on jako obywatel ma prawo tym handlowac, co jest kosmiczna bzdura, tym bardziej, ze prawo odnosnie kolonizacji kosmosu jest deczko inne. Calosc to jakas bzdura na resorach, ale faktem jest, ze kilka lat temu byla moda na kupowanie dzialek na ksiezycu. Byly nawet media (stacje radiowe), ktore kupowaly to w duzych ilosciach i swoim sluchaczom w konkursach rozdawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.