Skocz do zawartości

Kolekcja dla sfrustrowanych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

A ja tak na poważnie, do osób, które dostają prenemuratę, dostaliście już może przesyłkę z numerem 7 i 8? Jakie było moje wielkie zdziwienie, jak wczoraj przyszedł listonosz z paczką. Zawsze Dostawałem po 10-tym każdego miesiącu, a tu nagle teraz. Pozytywne zdziwienie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie

Więc po co Ci wiedzieć kto kupił numer w środę, kto w czwartek czy jeszcze w inne dni...

Pomijając już, że Ty "nie czepiający szczegółów" czepiłeś się mojego szczegółu..

Pozdro

 

 

Jak offtop to na całego

Lubię się kąpać w błocie ;)

Edytowane przez toba94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ???!!!

Przepraszam ale to chyba jest forum o modelu Copernicus .

więc pytanie typu czy już kupiliście 8 numer, czy jak wam idzie składanie jest chyba na miejscu ???!!!

A po zatem nie rozumiem dla czego Grery się wtrącasz w czyjś konflikt , skora ja tylko zwróciłem uwagę na to co już pisałem chyba 1 tydź. temu .

Ja się szczegółów nie czepiam bo ja zamiast odpowiedzieć na czyjeś pytanie nie mówię "zakupiliśmy...

chyba jasne, że się w środę w kioskach ukazał "

to jest po prostu chęć prowadzenia z kimś konfliktu którego ja nie mam zamiaru prowadzić !!! :compress: :compress: :compress:

Dziwne że inne osoby piszą do mnie wiadomości o tym że już kupili 8 numer , i nawet dzielą się wrażeniami z przeczytanego magazynu i dziękują za pytanie nie to co ty !!! :huh: :huh: :huh:

Edytowane przez Prezes111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha! Dzwoniłem do Eaglemoss Polska Sp. z o.o. i się zapytuję

-Dzień dobry

-Dzień dobry, w czym mogę pomóc

-Chciałbym się zapytać o kolekcję "Copernicus"

-tak?

-kiedy dostanę paczkę z numerem 7 i 8?

-proszę pana, (z podniesionym głosem) PAN CODZIENNIE DO NAS WYDZWANIA I SIĘ PYTA O TE ZDJĘCIA!!!

-ale ja nie dzwoniłem w sprawie żadnych zdjęć

-a jak nazwisko?

-******** Piotr

-przesyłki będą na początku maja.

-dziękuje, do widzenia

-dziękuje, do widzenia

 

I się pytam czy to ty Prezes111 do nich tak wydzwaniasz? HAHAHAHAHAHAHAHA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tego nie rozumiem, ale to dla ciebie 4 paczka? bo ja 1 i 2 kupiłem w kiosku, i dopiero wtedy zamówiłem prenumeratę więc dla mnie to jest 3 paczka, ta ze zdjęciami. Ty pewnie nie dostałeś zdjęć, i dlatego tobie nic się nie opóźniło.

Ale i tak jestem zadowolony. A i Prezes111 nie przyjmij tego do siebie negatywnie, nie chciałem cię obrazić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PierreDeSalve - jeśli Twoja wypowiedz jest skierowan do mnie to, tak, to jest moja 4 paczka. Od samego początku zamówiłem prenumeratę, żaden numer w kiosku i jak do tej chwili wszystko jest dobrze i oby tak do końca.

A i zdjęcia dostałem. Z następną paczką będzie zestaw narzędzi i będę miał wszystkie trzy prezenty.

Pozdrawiam.

Edytowane przez c.zarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.