Skocz do zawartości

Nie korzystajcie z usług firmy kurierskiej Stolica


Rekomendowane odpowiedzi

19 grudnia 2003 roku wysłana została do mnie paczka z Warszawy. Dotarła do mnie 31 grudnia 2003 roku (po trzech monitach telefonicznych). Nie wspomnę, że w paczce był prezent pod choinke dla dzieci. 31 grudnia kurier który dostarczył paczke powiedział że mi jej nie wyda jeżeli nie zapłacę 37 zł. Zapłaciłem i napisałem reklamację do centrali firmy Messenger Stolica w Warszawie. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź, że to ja jestem winien bo kurier zostawił awizo a ja się po paczkę nie zgłosiłem. Normalnie Bareja paczka była adresowana na firmę czynną od 8-17 i żadnego awizo nie było. Więcej w tym czasie Stolica dostarczyła nam parę innych paczek. Bezczelnośc tej firmy jest przerażająca. Ja już wydałem w firmie dyspozycje nie musze pisać jakie. Paczek wysyłam i otrzymuję miesięcznie za około 4000zł. Powodzenia w biznesie firmo kurierska Stolica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ja do nich trzy razy dzwoniłem:

 

1. Mamy dużo przesyłek przed świetami jutro kurier będzie u pana.

2. Kurier nie może znaleźć adresu (normalne jaja bo kurier od nich jest u nas praktycznie codziennie tzn. był)

3. Błędnie zaadresowana przesyłka (list) takiego adresu nie ma w Poznaniu. Po odebraniu przesyłki sprawdziłem adres był OK.

 

Wiesz ja jestem spokojny człowiek, spokojnie to wszystko zniosłem, spokojnie napisałem reklamację, a oni robią ze mnie idiotę to ja teraz spokojnie będę im rąbał dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na dobry pomysł. Oni odpowiedź na reklamacje przysłali przesyłką kurierską. To ja z nimi będę sobie wymieniał korespondencję i robił im koszty . Ja znaczek za 3zł oni kurierem za 20zł i tak w koło zobaczymy kto pierwszy straci cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na dobry pomysł. Oni odpowiedź na reklamacje przysłali przesyłką kurierską. To ja z nimi będę sobie wymieniał korespondencję i robił im koszty . Ja znaczek za 3zł oni kurierem za 20zł i tak w koło zobaczymy kto pierwszy straci cierpliwość.

Dobry pomysł :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też trochę powalczyłem ze stolicą ale nic z tego nie wyszło, oni mają nas w d..., nie będę się procesował o 60 zł (chociaż powinieniem). Ja czekałem na przesyłkę ok 1,5 miesiąca (był to monitor), okazało się że jeszcze muszę za nią zapłacić 60 zł choć miała być na koszt gwaranta (monitor był na gwarancji), musiałem zapłacić bo klient czekał na ten monitor strasznie wpieniony. Popieram tą tezę TYLKO NIE STOLICA!

Ale Mirek z tymi prezentami dla dzieci... to już przesada, ja bym się chyba nie powstrzeymał od rękoczynu. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zwróciłem uwage na ten wątek i wsadze swoje 3 gr.

Moja rodzinna firma (since 1978) mniejsza z tym czym się zajmuje często wysyła paczki. Najpierw mój tato - szef - wysyłał wszystko DHL ale oni zlikwidowali siedzibe w centrum Łodzi. Od tamtego czasu wszystko szło przez UPS. Któregoś dnia miły Pan w eleganckim garniaku przyjechał eleganckim Wolksvagenem i zaoferował usługi firmy STOLICA! Ceny 20 % nizsze niż w UPS, mój ojciec policzył, że oszczędności w skali miesiąca moga byc spore. I jak w jednym miesiącu rozpoczoł współprace ze STOLICĄ tak po 2 tygodniach ją zakończył i wrócił do UPS............dlaczego.......->>>>>vide pierwszy post Mirka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.