Skocz do zawartości

Refraktorek 80/400 na AZ3


daniel24

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam do sprzedania mój zestaw travelerkowy. Jest to kupiony w październiku 2009 popularny ostatnio krótki achromat 80/400 SW. Służył mi głównie do lukania w czasie dnia (krajobraz, Słońce), kilka razy wystawiłem go także w nocy. Ze względu na niewielką częstotliwość użytkowania oraz fakt, że staram się dbać o sprzęt optyczny- stan oceniam na bdb, właściwie sklepowy…

Najchętniej sprzedałbym całość, czyli: montaż AZ3, tuba + 2 okularki Kitowe + kątówka 45 + szukacz.

 

Moja cena za taki zestaw to 490zł, mogę rozważyć rozbicie zestawu.

 

Mam takżę kątówkę SW 90 stopni (na zdjęciu), jestem jej drugim właścicielem, odsprzedam za 55zł.

Najchętniej przekazałbym sprzęt osobiście, mogę podwieźć kilkadziesiąt km, ale w grę wchodzi oczywiście wysyłka.

 

Teleskopik w roli trawelerka sprawdził się idealnie (mieści się bez problemu do plecaka), ale sprzedaję ze względu na brak czasu na obserwacje, co w perspektywie najbliższych miesięcy się nie zmieni. Po prostu jak już wyjeżdżam, to wolę zabrać większy sprzęt, a szkoda, żeby ten refraktorek stał i zbierał kurz.

post-7402-033344900 1282141305_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa cena za całość: 460zł.

Oczywiście jestem otwarty na Wasze propozycje. Jak wyżej napisałem, mogę sprzedać oddzielnie poszczególne elementy zestawu.

 

Kupiłbym samą tubę, ew. z szukaczem. Mieszkam w Józefowie k/Otwocka, mógłbym odebrać w W-wie, bo wątpię, czy chciłoby Ci się jechać tak daleko..

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuba dla Daniela, uzgodnimy resztę na PW.

 

Zatem pozostaje w sprzedaży:

montaż AZ3- 240zł

Kątówka 90° lustro- 50zł

Kątówka pryzmatyczna 45°, w ogóle nie używana- 70zł

Okularki KITowe, kellnery 25 i 10mm- razem 25zł

pozdrawiam

Edytowane przez daniel24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.