Skocz do zawartości

Popłakałem się ze wzruszenia . . .


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Głupi ci Uniwersałowie, co by nie mówić, ale tego, że Janusz jest hrabią nie wiedziałem! Też fajnie, bo choć nigdy arystokracji nie szanowałem (za flaka do bezanmasztu takiego i nachajką aż odda złotko), ale nasz hrabia lepsiejszy, można mówić po imieniu i tak wogóle. Januszu hr. Płeszko (?), gdy będziesz pływał po mojej sadzawce, nic Ci z mojej strony nie grozi (innych standardowo - rapierkiem :-)))))

 

ElP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posty na tamtym forum są bardzo stare (najnowszy: 2002-11-10 23:57:44, a rozmowa została zaczęta 14 miesięcy wcześniej)...

 

nie ma sensu na te tematy teraz gadać (poza tym nie lubię prowokacji, które zdarzają się tu i tam od czasu do czasu)...

 

acha, nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym "ElPirato", czy to jest zbieg okoliczności, czy może raczej jakoś nazwałeś się na przekór wobec Naszego El Capitano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirato, co ty robisz tym rapierkiem? Potykasz się o niego? A może linki nim tniesz na swojej łódce?

Jakaś tako "mało piracka" broń, ten rapier. Zawsze wyobrażałem sobie pirata z kordelasem lub z hakiem.  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoke on the Water - nie słuchałem tego chyba z 10 lat! A takich Scorpions pamiętacie? Kiedyś to niby metal był, np.

1. Blackout,

2. Still Loving You

3. Holiday

 

albo Ozzy Ozbourne (Black Sabbath) albo Whitesnake, czy już nie mówię Iron Maiden, ktrórych przykładowo podaję takie numerki jak:

1. Iron Maiden

2. Seventh Son of the Seventh Son

3. Strange World

 

pamięta ktoś takie starocie? Jam młody ale tę muzykę lubię. Tzn. wydaje mi się, żem młody.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleście mnie zjechali. Myślałem, że się Wam spodoba. Poza tym, to Hajdpark i myślałem, że temat inny niż : "czy lepszy fluoryt 100 mm  f/6 czy semiapochromat 123,333 f/8" jest dozwolony właśnie tu.

 

Teraz to jest mi po prostu przykro

 

ElP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Pirato,

 

Podany prze Ciebie wątek jest stary jak świat i większość ze stałych bywalców już dawno go przerobiła, więc nie ma w nim nic śmiesznego, ciekawego, etc. Zamiast wyciagać jakieś starocie wymyśl jakiś lepszy i ciekawszy temat, niekoniecznie związany bezpośrednio z astronomia wetdy może się pośmiejemy. No i niech Ci nie będzie przykro, bo niby dlaczego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A mi się wydaje, że zadziałało tu coś z psychologii.

 

El_Pirato, zwróć uwagę, jakie miałeś wejście na tutejsze, teraz także i Twoje, Forum:

- brak fotki (nie jest obowiązkowa, ale...)

- zamiast fotki prowokacyjne od samego początku pytanie "Kogo nie lubi El_Pirato?"

- w stopce prowokacyjne "El-Pirato: - Moja fregata jest najszybsza na tym akwenie!", czyli coś jakgdyby: "a ja mam Was wszystkich w d..."

- wybrałeś sobie nicka coś jakby zbliżonego (znowu mała prowokacja?) do nicka innego forumowicza na tym forum - jakże kochanego i lubianego przez wszystkich  ;)

(wiem, że wolność słowa panuje także i w tym względzie, ale...)

- wskazałeś na link z mocno już nieświeżą historią (tego akurat mogłeś nie wiedzieć)

- wyglądało to wszystko, jak wstępna działalność jednego z bardzo aktywnych i wulgarnych mieszaczy forumowych z innych stron www

 

Czego więc się spodziewałeś?

Jeżeli to było nieświadome, a teraz po przeczytaniu powyższego masz wielkie ździwione oczy, to znaczy, żeś swój chłop.

Jeżeli jest Ci przykro (mi też by było w takiej sytuacji), to znaczy, że to był tylko falstart. Stań raz jeszcze w blokach i naprzód!

 

Don't give up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem ksywkę Pirat, jak zabaczyłem El_Capitano to tak mi się spodobało że postanowiłem zostać El_Pirato, chociaż hiszpańskiego nie znam, ale fajnie brzmi. No a pirat wiadomo z kim walczy i to miało być prowokacyjne.

 

Zdjęcia nie daję, bo jestem piratem, a nie układnym korsarzem, i niejeden kapitan już na mnie nastawał - a mówiąc po naszemu, nie chcę żeby dzieci bały się oglądać forum :-)

 

A co do linku - faktycznie wątek stary ale ja go nie znałem, interesuję się astronomią od lat, ale tą w internecie - od 3 miesięcy

 

Pozdrawiam

ElP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Pirato nie przejmuj się i żegluj dalej. Wielu z nas jest też jestem po części piratami (ci najbardziej krwawi i ochydni pływają na statku-widmie).

Niezależnie od tego czy jest się piratem czy grzecznym marynarzem-jak rozsądek wzywa- trzeba umieć walczyć rapierem! Czasem dla poprawy ruchu na morzu warto nawet dokonać małego abordażu na jednostki pływające pod prąd). ;)

H.Park jest właśnie od takich spraw-co do tamtych linków to tylko wierzchołek starej lodowej góry, którą na szczęście wiosenne słoneczko już chyba rozpuściło.

Astronomia jest na tyle wielka i piękna, że ogólnie trzeba kichać na takie pierdoły.

P.s. Osobiście lubię dywagacje sprzętowe a szczególnie o apochromatach-sprzęt bajka!

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.