Skocz do zawartości

Zmiana nazwy konta


nowy77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Prawdopodobnie nie wszycy wiemy jak działa obecnie silnik astropolis w kwestii nadawania nazw gościom.

A szkoda.

Otóż ze zdziwieniem zauważyłem, że gość może nie wpisać żadnej nazwy i wtedy wlatuje jako guest_guest

Moim zadniem jest to rozwiązanie mylące innych forumowiczów bo wydaje się wtedy , że wszystkie takie posty pisała ta sama osoba.

Przykład. W wątku korbon versus aluminium produkował sie ktos tego typu w sposób nieco zaczepny.

Dzisiaj zapewne ktoś inny poprosił mnie o ograniczenie pisaniny w M31 i niestety wygladało to na kolejny atak owej osoby.

Poniekąd niesprawiedliwie dla owej osoby (która być może atakuje tylko "karbon itp")

Przez pomyłke może zatem taki gość narazic sie na odpowiedź "w duchu" którego akurat nie wywołał.

 

;) Może za ostrym duchu :icon_neutral::icon_idea:

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie do tego zmierzałem.

Chciałem zasugerować, żeby interface wymagał od osoby piszacej post wpisanie sensownej nazwy. To znaczy - na przykład

 

Składajacej się wyłącznie z liter. Co najmniej sześciu lub siedmu. Żeby goście znacząco różnili się od siebie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymagania powiedziałbym "nie ekologiczne" :)

sorki, że się wtrącam, ale o ile się orientuję, to skrypt w jakim napisane jest forum może mieć też pewne zmienne zaszyte bardziej na sztywno i robicie tylko dodatkową i może nie potrzebną robotę dla tutejszych informatyków, a jak wiadomo, każde modyfikacje prowadzą tylko do późniejszego testowania, zawieszeń systemu i innych nie przewidzianych niestabilności.

Cały trud powinien być skupiony na polepszeniu pozycjonowania uważam, lub błogim odpoczynku z uwagi na okres lata :)

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym nie chciał, żeby do takich obostrzeń doszło po moim "wybryku" dziś w M31. Może jednak przespijmy się z tym wszyscy. Ja generalnie uważam, że na ataki (gości) nalezy odpowiadac żelaznym spokojem lub ignorowaniem lub punktowaniem! No dziś dałem się sprowokować (jak widać raz na 2 lata mam serce).

 

Tak że poki co nie obostrzajmy tylko ....

 

spokojnie punktujmy ;)

 

 

Pozdrawiam

 

p.s.

no ale minimum 6 liter (i tylko liter) to może nie takie trudne?

Edytowane przez ekolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.