Skocz do zawartości

Synta 200/1200


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy jak kupię teraz Syntę 200/1200 na Dobsie to będe mogła dokupić w przyszłości montaż paralaktyczny? :x .

Chciała bym kiedyś zająć się robieniem zdjęć a do tego najlepszy jest montaż paralaktyczny.

Jaki byłby koszt takiego montażu i jaki najlepiej by się nadawałi?

Proszę o szybką odpowiedź.

:Wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do focenia im większy montaż tym bardziej bezobsługowy przy prowadzeniu.

 

Rurkę 200/1000 firmy wkładają na EQ5 więc 200/1200 na HEQ5 będzie już wygadnie.

 

HEQ5 to prawie 2,5tyś

 

EQ6 to już pod 4,5tyś

 

i ciężko to luzem kupić w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Agnieszka nie pyta czy astrofoto jest trudne i ile kosztują montaze ona pyta czy rurę Synty 200/1200 docelowo zainstaluje na montażu paralaktycznym tak aby mogła robić fotki. Odpowiedź jest prosta. Oczywiście. Ten model Synty (200/1200) zdobył sobie szerokie rzesze zadowolonych urzytkowników więc się nie zastanawiaj tylko kupuj bo jutro może być juz pusty magazyn, a następna dostawa pewnie za pół roku. Poszukaj na forum jest dokładna recenzja tej Synty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tu się o to pytam, ale czy już ktoś kto zamowił sławną synte dostał ją, bo mija już chyba ponad tydzień odkąd ukazała się na stronce fotoclassica, i martwię się trochę bo zamówienie na nią złożyłem w październiku ubiegłego roku a tu nic, żadnego telefonu czy potwierdzam zakup czy nie? i mam obawy że chyba o mnie zapomnieli :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że  tu się o to pytam, ale czy już ktoś kto zamowił sławną synte dostał ją, bo mija już chyba ponad tydzień odkąd ukazała się na stronce fotoclassica, i martwię się trochę bo zamówienie na nią złożyłem w październiku ubiegłego roku a tu nic, żadnego telefonu czy potwierdzam zakup czy nie? i mam obawy że chyba o mnie zapomnieli :?

 

To Ty do nich zadzwoń i dowiedz się co i jak, to rozwieje Twoje wątpliwości :)

 

Pozdrowienia:

-Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od ponad tygodnia synte 200/1000 PEQ5 z Fotoclassic. Wywiazali sie z mojego zamowienia, aczkolwiek musialem tego przypilnowac. Czlowiek, z ktorym rozmawialem przekonywal, ze pertraktuje z dostawca w celu wzbogacenia asortymentu (teleskopow i akcesoriow) tak aby w kwietniu byl jakis wybor. Po zapowiedziach z Astrokraka o rozmowach z nowymi dostawcami i rozszerzeniu asortymentu oraz przy obecnosci na rynku DeltaOptical (zbieraja na forum dobre komentarze i wyglada na to, ze maja troche sprzetu w magazynie) rynek wydaje sie ozywiac. Czyzby wejscie Polski do UE sklonilo firmy zagraniczne do zainteresowania sie naszym rynkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.