Skocz do zawartości

Guiding vs. Religia


Rekomendowane odpowiedzi

kapitalne! no to już wiesz jak masz nazwać następną planetoidę :)

 

...

Spokojnie można napisać doktorat nt technicznego słownictwa astrofotograficznego w religijności Polaków ;)

...

 

a na ten temat, ktoś już chyba napisał: http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/05/2552858750e3228f85eb7c72e9e9be73.jpg?1337233667

mam nadzieję, że nikogo tym nie urażę

  • Lubię 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...)Ksiądz wypowiada: Gwiazdo zaranna, módl się za nami.

A Zosia łapie mnie za rękaw i cicho pyta: Tato, a dlaczego nie gwiazdo guidująca??? ...... :szczerbaty:

(...)Sąd rodzinny?

Swoją drogą jakże to głęboka analogia! Gwiazdo guidująca!

Spokojnie można napisać doktorat nt. technicznego słownictwa astrofotograficznego w religijności Polaków ;)

Michał Żołnowski - Tiamat

Hej,

No może nie sąd rodzinny ale konsystorz murowany! :szczerbaty:

Tak w ogóle to samo przerabiam u siebie!

 

" Tata ta gwiazda to Wenus?!"

 

No i mam problem boć to:

1. Ἓσπερος = Hesperios ergo Gwiazda Zaranna czyli Wenus na porannym niebie ( to po VI VI AD MMXII dopiero) a Wenus Wenerą/Afrodytą zwana wiąże się z niejakimi przyjemnościami co to wg niektórych RCC-radykałów wystąpić nie mogą (zwłaszcza jeśli dot. żony)... :no:

2. Obiekt niebieski przez lud prosty podkarpacia Lucyferem :g: zwany :huh:

Pozytywz tego taki, że słowo "głidująca" strasznie mnie w ócz błękity uwiera i od dzisiaj używał będę Gwiazdy zara.... pardhon, Przewodniej!

Stella Regens ora pro nobis!

Amen!

 

P.S.:

a na ten temat, ktoś już chyba napisał: http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/05/2552858750e3228f85eb7c72e9e9be73.jpg?1337233667

mam nadzieję, że nikogo tym nie urażę

Myślę, że Wszechmogącego trudno obrazić grzechami następującym (po sobie) Już prędzej Maluczkich, a wtedy... kamień młyński u szyi... :burza:

Edytowane przez don Pedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci już niestety od dawna mają skrzywioną psyche.

Kiedyś przychodzimy do znajomych, gdzie też były małe dzieci. Baśka pyta na wstępie: a gdzie macie obserwatorium?

:)))

 

PS Sprytne dzieci mogłyby odpowiedzieć, że w Chile!

Edytowane przez Tiamat
  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.