Skocz do zawartości

Jodłowanie 16-13.V


Gość emde

Rekomendowane odpowiedzi

Udaję się za tydzień na zasłużony astroodpoczynek z całą rodzinką: Syncia, Iwka, Anka i Michał. Będziemy za dnia byczyć się na jodłowskich wzgórzach, na obiady musowe knedliki w sosie żurawinowym, a wieczorkiem w kosmos! :rr:

 

Jeżeli ktoś reflektuje na wspólne lookanie to zapraszam serdecznie! :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :Beer: ! :Cheers:

 

[ Add: 08 Maj 2004 17:05 ]

Piotrze! Nie ukrywam że cieszę się okropnie z Twojej obecności bo moja Syncia stęskniła się za twoimi Naglerkami!!! :lol:

A może jak i żonka zobaczy różnicę to da się skrobnąc jakiegoś małego Naglerka do kompletu! Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku , rozmawiałem dzisiaj z Krzyśkiem ( Gospodarz) i się ucieszył że wpadniecie wcześniej . Najlepiej zadzwoń :074 813 69 55 i u Grażynki zaklep noclegi bo może być tak jak z piątkiem 21-wszego że jest jakaś grupa 40 osób i zostaje nam tylko domek letni . Mam zgłoszenia i kłopot bo nie wiem czy z tym wojskowym namiotem coś wyjdzie . Gazda prosił o cierpliwość do środy a potem jakby nie załatwił to ja spróbuję coś poradzić we Wrocku . Mamy w klubie Artura z jednostek inżynieryjnych i może On coś pomoże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, ja już od pół roku u Grażynki mam na ten okres zarezerwowany pokoik z TV i łazieną!!!8) Ale chyba przesunę wyjazd i zjawię się dopiero w środę bo pogoda zapowiada się nieciekawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość , Artur załatwił 2 namioty wojskowe 6-osobowe . Możemy więc przenocować dodatkowe osoby oczywiście z własnymi śpiworami i karimatkami bo prycz nie dowieziemy . Gdyby ktoś reflektował to proszę o zgłoszenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety Panowie nie mogę przyjechać do Jodłowa :Cry:

to jest jedyny wolny weekend mojej żony i jedziemy odwiedzić naszą córcię która już 3 tydzień siedzi z babcią u drugiej babci a będzie jeszcze 3 tyg.

 

Życzę wam czystego i czarnego nieba , wiadra komet i DS-ów

 

Na jesień na pewno przyjadę a wczesniej i tak Kudłacze :lol:

 

Pozdrówcie gospodarza i wypijcie moje zdrowie :Beer:

 

Pozdrawiam :salu:

:smoke:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zayzik! Twoje zdrowie piję dzisiaj! :Beer:

 

Piotr! Przyjadę w sobotę wieczorem do Jodłowa, ale wracam w nocy. Zero czasu na cokolwiek. W pracy praca, a w domu wielki remont. Mam nadzieję, że będzie pogoda i apo przejdzie w końcu chrzest bojowy od ciemnym niebem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

To lepiej zabierz Oskarze ogrodowy parasol z uziemieniem i nowe wycieraczki na Apo bo zapowiada się niezła zlewa po spotkaniu się nad południową Polską 2 mas, ciepłego i zimnego powietrza w piątek i sobotę to się zapewne stanie :Cry::Cry::Cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Życzę Wam chłopaki tekiej prognozy jaka jest obecna pogoda w Krakowie czyli na razie Suuuuper błękit, te wszystkie prognozy chyba można o kant dupy rozbić :lol::lol::lol:

Zresztą jeszcze poczekajmy, nie chwalmy dnia przed zachodem słońca :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Jodłowa, na razie leje. czekamy na poprawe pogody.

Czterej muszkieterowie.Dave, Frebert,Piotr Z, Piotr S

 

[ Add: Pią Maj 21, 2004 20:05 ]

Do Oskara.

To byl taki maly wkret bo pogoda jest tak boska ze poł Polski by zjechało.Wiec trzymamy dla Ciebie pokoj , bierz apo i przyjeżdżaj.

DaVe

 

[ Add: Pią Maj 21, 2004 20:05 ]

Do Oskara.

To byl taki maly wkret bo pogoda jest tak boska ze poł Polski by zjechało.Wiec trzymamy dla Ciebie pokoj , bierz apo i przyjeżdżaj.

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie widzialem wczoraj ze pogoda chyba jednak pozostala (a nawet znacznie sie pogorszyla) taka jaka wam wczoraj zostawilem jak odjezdzalem.

Telepka z GOTO PL przetestowalem dopiero przed chwilka i narazie tylko na "sucho" oczywiscie i bez podlaczanie do komputera, chodzi super, juz nie moge doczekac sie pogody obserwacyjnej. Zaraz zmykam z powrotem w trase i w sumie zazdroszcze wam mimo ze nie macie tam pogody ze mozecie sie tam pobyczyc chociaz :(

Wieczorkiem moze do was wpadne ale juz bez teleskopu bo przyjade osobowka :D ,a jak by mnie nie bylo to bawcie sie dobrze :Beer::letsdrink: :guiness: :astrobrac: :guiness: :letsdrink::Beer:

pozdrowka z kudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.