Skocz do zawartości

SkyTracker - dyskusje nt cen w Europie


Rekomendowane odpowiedzi

Adam, dobrze, może trochę przesadziłem z tą rodziną :icon_rolleyes: . Jeżeli mamy wychodzić dobrze tylko na zdjęciu, to ja tak nie chcę :icon_wink:

Porównałem to forum do rodziny, ponieważ tak sobie pomyślałem, że byłem już na różnych forach ale na AP jestem najdłużej. Wchodzę tutaj codziennie i czuję się jak u siebie w domu, i to stąd takie porównanie.

 

No ale jednak tę rodzinę dozgonnie się kocha - nie? Mimo, że czasami za łby trzeba się wziąć :P Ja też wchodzę codziennie i czuję się jak u siebie w domu. Mimo siedzenia za "kulisami" nadal (i mam nadzieje zawsze) traktuje to forum typowo użytkowo, nie jako właściciel, ale jako użytkownik.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o montaż iOptrona to interesują mnie tematy takie jak:

- zdjecia z tego urzadzenia,

- opinie jego użytkowników,

- cena (bo to przez jej pryzmat patrze na dwa powyższe punkty),

- rozmowa o teoretycznych możliwościach/cechach urządzenia.

 

Nie jestem za to zupełnie zainteresowany prywatnymi opiniami np. na temat strategii sprzedawców i kupujacych. Wiadomo że każdy ma tu swoje zdanie. Ja nie zamierzam dyskutować z Twoim i licze że również moje nie zostanie określone mianem bezczelnego, tylko dlatego że nie jest zgodne z czyimiś przekonaniami.

Tobie pewnie też nie było by miło, gdyby w Twoim wątku dot. problemów z astrografem, pojawił sie użytkownik, który zamiaść nieść merytoryczną pomoc, próbował skierować dyskusje np. na tory pt. "rzeźbiłeś a teraz liczysz na jakość jak z OOUK". Troche empatii.

 

Podsumowując krótko: moje podejście do tego tematu jest takie: jeśli sklep A ma drożej a sklep B taniej, to mam dwa wyjścia. Albo negocjuję cenę w sklepie A bezpośrednio ze sprzedawcą, albo kupuję towar w sklepie B, jeśli uznam, że różnica w cenie kompensuje inne różnice (typu transport, serwis gwarancyjny, pogwarancyjny, etc).

I tak należało poprowadzić rozmowe. Ja bym odpisał że skoro forum jest prowadzone przez dystrybutorów tego sprzętu, to wole zapytać ich publicznie o przyczyne takiego stanu rzeczy. W dwóch postach bez zbędnych emocji zakończylibyśmy dyskusje.

No i ostatnia sprawa. Podobają mi sie Twoje zdjęcia, z postów również wydajesz sie być spoko gościem, więc jesteś tu jedną z ostatnich osób, z którą chciałbym toczyć jakieś boje :Beer:

  • Lubię 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.