Skocz do zawartości

Trifid w HA - czyli koniec pewnej historii - skończyłem testować sprzęt :)


piotr_a

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładne teraz jeszcze naucz mnie i napisz co za sprzętu użyłeś.

 

Proszę bardzo:

 

Main: TSAPO-65Q, HEQ-6, ATIK 314E,

Guiding: Atik Titan + OAG

Sterowanie: całość w Maximie,

 

No niestety, moja wiedza ogranicza się do poznania sprzętu jaki mam i tego co jest z nim związane.

Musiałbyś mieć dokładną kopię setupu i wtedy może mógłbym coś doradzić -

Mała jest moja wiedza ale z chęcią się nią podzielę.

 

Piotr

Edytowane przez piotr_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr - super! :-)

Teraz następny krok w "akceptacji" sprzętu czyli - jestem zadowolony z tego co mam i nie przyczepiam się do cyferek :-))))

 

Jak oglądałem te klatki jak schodziły z kamery do kompa to nie ukrywałem pewnej "zazdrości" nad szczegółem a teraz widzę, że jest jeszcze lepiej.

 

Swoją drogą gwiazdki w PG rogu Ci chyba uciekły?

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to gdzie wy razem rozrabiacie? Focicie z warszawy?

 

Eee tam, od razu rozrabiamy :-)

Zazwyczaj focimy z mojej działki (ok 80km na południe od wawy - zapraszam jak masz ochotę na mini zlocik :-) ) ale tam jest dosyć mocny szpaler drzew i trzeba wybierać obiekty od 40* w górę, natomiast po południowe niebo jeździmy na miejscówkę kolegi parę km na wschód od grójca więc daleko nie jest a południe do horyzontu widać :-)

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 km? Macie zdrowie ;)

 

Ale fajnie by było gdybyśmy mieli miejscówkę np 30km, z dobrym niebem, i wygodami działki Pawła [ kanapa koniak kominek ]

Walka z komarami, zimnem i wilgocią - takie zdjęcia mają dodatkowy, emocjonalny rys w naszej pamięci :)

 

No, dużo lepiej :)

 

Bardzo proszę :D

Edytowane przez piotr_a
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 km? Macie zdrowie ;)
jak się nie ma co się lubi to się jedzie gdzie się da ;)

 

ale jak napisał Piotr, niezaprzeczalną zaletą miejscówki Pawła jest możliwość komfortowego ogrzania d**y w zimie, tudzież ukrycia się przed komarami w lecie, oraz router wifi, który zapewnia obsługę bez ruszania się z wygodnej kanapy :D No i po sesji kilka h spanka i rano myk do Wwy :D

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mono zdecydowanie lepiej, ale chciałbym zobaczyć w pełnym kolorze.

 

Na działeczce jest bliskość do natury, do barku i masz pewność, że nikt Ci nie wlezie na teren - więc sprzęt (który i tak stoi w głębi działki) jest bezpieczny :-)

A w weekend pośpi się dłużej i nie trzeba od razu zwijać sprzętu :-)

 

Trzeba będzie może zrobić jakiś mini zlocik dla zainteresowanych.

 

Paweł

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.