Skocz do zawartości

eM 51 z grubej rurki


Patrix

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry Patrix :D pozwolisz ze zapytam : co w niej fajnego? Kolorystyka -zła, poziom szumów - nie do zaakceptowania, gwiazdki- do poprawki. No chyba że " fajna" znaczy " ostra".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek,zgadzam się z Tobą w 100% i doskonale zdaję sobie sprawę z "ułomności" tej foty,ale jak pytasz co w niej jest fajne,choć to nie ja pisałem to już tłumaczę,bo chyba większość o tym zapomina.

 

Nie robię zdjęć na żaden konkurs piękności,tylko dla siebie. Robie to co lubie i sprawia mi to ogromną przyjemność. Lubie zarywać nocki,grzebać przy sprzęcie i sięgać daleko,tam o czym zwykły Kowalski nie ma pojęcia. Sprzęt mam taki na jaki mnie stać i staram się wyciągnąć z niego maxa. Mogę założyć EDka i mieć ładne gwiazdki i brak problemu z uciągnięciem tuby na montażu,ale ja chcę sięgać dalej. I chociaż dla tego uważam,że zdjęcie jest fajne i cholernie mi się podoba. A zadowolenie autora jest bezcenne.

  • Lubię 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak uważam- robię dla siebie i to moje zadowolenie ma znaczenie..ale jak publikujesz fotki to musisz mieć świadomość że ktoś je ogląda a czasem oceni. No i jak przeczytałem "fajna fotka" to się zagotowałem.. napisałem SORRY autorowi , bo wiem co się w takiej chwili czuje :) to był komentarz do komentarza Wojtka a autor dostał rykoszetem :D

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak uważam- robię dla siebie i to moje zadowolenie ma znaczenie..ale jak publikujesz fotki to musisz mieć świadomość że ktoś je ogląda a czasem oceni. No i jak przeczytałem "fajna fotka" to się zagotowałem.. napisałem SORRY autorowi , bo wiem co się w takiej chwili czuje :) to był komentarz do komentarza Wojtka a autor dostał rykoszetem :D

 

Kropka w kropke Qubanos :rofl:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w niej mi się podoba. To co widzę i tyle. Nie wiem co tu tłumaczyć. Do każdej fotki można się przyczepiać, ale liczy się całokształt. Zawsze w czymś można się dopatrzeć "czegoś nieodpowiedniego", bardziej lub mniej. Ale na co mi to, lepiej palnąć sobie w łeb ;). Fotek DS nie oceniam pod kątem "wykonania", nie znam się na tym. Kiedyś chciałem zapytać fana techno, co widzi-słyszy w takiej muzyce, tylko po co ją przyrównywać do innej muzyki albo do takiej która mi się podoba, itp. itd. ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnial wol jak cieleciem byl :)

Ot co ja tu widze patrzac na niektore komentarze. Dobra rada jest bezcenna i chetnie sie ja przyjmuje jesli jest podana w odpowiedniej formie. Niestety tej formy czesto brakuje . Czesto zapominany ze po drugiej stronie sa ludzie ktorzy zasluguja na szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Sami delikatni. Ok, piszmy więc WOW i tyle. Ciekawe że nikt nie podnosi sprawy znacznie prostszej jaką jest np. ortografia. MNIE obraża jak ktoś pisze ktury albo rzóca...a ty Marvaz piszesz o formie.. sorry Patrix za off topa, już się zamykam.

Edytowane przez wessel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę, żadnego problemu, jeżeli chodzi o komentarze, rady od doświadczonych Kolegów w obróbce. Po to między innymi istnieje forum, żeby pomagać sobie nawzajem. Ale pytania typu, co mi się podoba w tym czy tamtym, nie ma większego, głębszego sensu, coś mi się podoba albo nie (nawet się sam w to za bardzo nie zagłębiam, bo na końcu się okazuje, jaki mechanizm tym kieruje i tak naprawdę to nie ma czegoś takiego jak "podobanie się"). Przecież każdy i tak postrzega rzeczywistość według swojego schematu mentalnego. Oczywiście są pewne ogólne kryteria, według których "powinniśmy" się kierować. Ale czy aby na pewno ;).

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.