Skocz do zawartości

Moduł Bluetooth EQ-Mod do montaży SW HEQ-5/EQ6/NEQ6


coy_coyote

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam moduł EQ-Mod do sterowania goto / guide montażem poprzez Bluetooth.
Moduł jest bardzo kompaktowy o wym. 50x20x8mm obudowa wykonana z przezroczystego PMMA.
Kabel mogę zrobić dowolnej długości i zakończony będzie złączem RJ-45 do montaży SW-HEQ5 lub DB-9 dla EQ6.
Moduł wpina się się w miejsce pilota Syntrek/Synscan.
Wbudowana dioda sygnalizuje o stanie pracy urządzenia.
Super sprawa bo odchodzi jeden kabel do sterowania statywem.
Zasilanie pobierane jest bezpośrednio z montażu.
Wystarczy mieć wbudowany bluetooth z obsługą portu COM w laptopie lub pastylkę Bluetooth na USB.
Mogę zaprogramować moduł o dowolnej nazwie widocznej w systemie i dowolnym czterocyfrowym PIN.
U mnie taki moduł działa z HEQ-5 i realizuję na nim z powodzeniem guideing oraz pełne GOTO (na zdjęciu)
Zasięg w promieniu 10m.
Cena 100zł z wysyłką

BT.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostępne są takie moduły współpracujące z montażem Celestrona Advenced VX?

 

Pozdrawiam

nie mam wiedzy na temat takich modułów. Możliwe że mój moduł by się sprawdził ale nie mam dostępu do takiego montażu więc nie podejmę się testowania na cudzym sprzęcie :-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostępne są takie moduły współpracujące z montażem Celestrona Advenced VX?

 

Pozdrawiam

Moduł BT do Celestronów musi mieć zasilanie zewnętrzne i troszkę się rożni od tego. Kolega KKK wykonał mi taki prototyp i sprawuje się b. dobrze :-)

Zamawiałem na tej stronie http://astro.elektroda.eu/index.php/interfejs-bluetooth-do-heq5-i-eq6

 

Edytowane przez Jacekerbel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.