Skocz do zawartości

Mam problemy ze skryptem, czy z komputerem?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy wchodzę na Forum, to posty przeczytane, ale nie starsze niż jedna-dwie doby, wykazywane są ponownie jako "nowe" (nawet te, które sam napisałem). Czy też tak macie? :-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROzwiązanie jest bardzo proste wystaczy usunąć pliku cookie z przeglądarki , gdyż przy konwersji nazwa plików pozostała taka sama a struktura się zmieniła. Po tej operacji powinno być OK - u mnie przynajmniej to pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Internet Explorerze - narzedzia-opcje internetowe-usun pliki cookie. Ewentualnie panel sterowania-polaczenia intrnetowe- itd.

Uwaga, jak usuwacie wszystkie pliki cookie nie bedziecie automatycznie logowani do stron ktore pamietaja wasza tozsamosc. Trzeba bedzie sie logowac ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ja natomiast mam ciagłe problemy z logowaniem się na stronie . Za każdym razem , kiedy chce się zalogować mam inne hasło dostępu , które muszę sobie sciągać mailem , czy ktoś ma podobne problemy ?

Pozdrowienia R.F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.