Skocz do zawartości

Co ma Rydzyk z Maybachem wspólnego...


Rekomendowane odpowiedzi

A co Ty myslales, "prawdziwy sluga bozy" ma swe 4 litery jakims byle seryjnym Mercem wozic albo Lexusem? Toz to nieprzystoi, aby "dary Boze, te marnosci wszelakie" wydawac na byle 600SL, prawdziwy sluga bozy nie liczy sie z kosztami bo wie ze pieniadz to rzecz przyziemna, jak sie wozic to po bozemu...

 

Lepiej skonczmy szybko temat bo Ala ma kota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ręce i nogi opadają ja się czyta takie wieści

:shock:

W głowach sie już niektórym poprzewracało....

w głowach to już dawno teraz w dupie :twisted:

osobiście bym go zatrzelił ale nie mam pistoletu

i zrobiłbyś z oszołoma męczennika :mrgreen:

 

dziś na ukojenie nerwów pooglądam sobie "Monty Pythona"

bądźmy silni kochani :salu:

mamy takie wspaniałe hobby

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nic nie robic!!!!!!!!!!!!!!!!!  

Ks robi bardzo wiele dla ludzi!!!!!!!!  

Jestescie jakies diably czy muzulmanie?

 

O tak, robi baaardzo duzo. Cytat za Gazetą Pomorską:

"Nowe auto na Żwirki i Wigury kładzie przy okazji kres wszelkim pogłoskom, że imperium ojca Rydzyka ma kłopoty finansowe - jeszcze niedawno do słuchaczy Radia Maryja docierały dramatyczne apele jego twórcy o finansowe wsparcie."

 

żródło: http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/artic.../TORUN/40714002

(gdyby coś nie tego z linkiem było, należy klinkąć Trouń po lewej stronie i dalej link o Rydzyku)

Krew mnie zalewa jak czytam takie rzeczy. Co z tego skoro rzeszcze jego "fanów" i tak uznają to za nagonkę na głównego bohatera...

 

Osobiście wolę wrzucić 10zl do puszki dla Owsiaka, niż dać na tacę (czego nie robie już dawno). Przynajmniej efekty widać, czego doświadczył mój brat, gdy urodził mu się syn z wadą serca. Żyje i ma sie dobrze chłopak do dziś. ŻADEN ksiądz nie miał z tym nic wspólnego i nie sądzę że gdyby nawet miało, to by coś pomogło... Bo operacji by się na bank nie podjął, a modlitwa też na bank by nie pomogła.

 

pozdrawiam

Maciek J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że Ojciec Dyrektor dobrze robi jeżdżąc Maybachem, przynajmniej większej ilości osób oczy się otworzą. Zresztą jeżeli ludzie (sympatycy Radia Maryja) chcą łozyć na luksusowy samochód Ojca Dyrektora to w czym problem. Z naszych podatków na to nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze niedawno do słuchaczy Radia Maryja docierały dramatyczne apele jego twórcy o finansowe wsparcie."

 

No to jest rewelacja! Zobaczyl u swojego zagranicznego fumfla czarnego, ze on ma takie auto, to i pozazdroscil. Wystarczylo krzyknac do wierny o pare zloty i juz nowiutki maybach w garazu. Zauwazcie, ze on nie mogl kupic "zwyklego, taniego" maybacja, tylko od razu najdrozsza i najdluzsza wersje. Ktos slusznie powiedzial - rydzyk niebo ma juz na ziemi.

 

Na niego to ja sz..., ale bardzo, bardzo mi szkoda dobrych, spokojnych ludzi, ktorzy przez swoja dobroc i latwowiernosc sa latwymi ofiarami tego GANGSTERA! Uwazam, ze w tym momencie Panstwo powinno interweniowac, ale chyba jest juz za pozno. Sekta rozrosla sie na skale niebotyczna. To juz jakies grube miliony wyznawcow. Nie wiem, czy wiecie, ale w europie odlam kosciola, jakim staje sie Rydzykoland, zostal juz uznany za jeden z najniebezpieczniejszych. Kosciol probowal cos z tym robic, ale wplywy i pieniadze rydzyka sa juz chyba nie do ruszenia.

 

W tamtym roku poszedl cynk, ze do Polski zostaly zamowione 2 Maybachy. Dziennikarza udalo sie ustalic jednego wlasciciela (jakis biznesmen), a teraz juz wiemy, kto ma drugiego. To juz nawet nie jest skandal, to po prostu niesmaczne i czuje sie, jak w sredniowieczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, mnie sie wydaje ze ten Maybach to jest poprostu dobra inwestycja w przyszlosc firmy Ojca Dyrektora. Wszystcy wiedza ze O. Dyrektor robi duze interesy za zachodnia granica (chyba tylko jego Szef w niebiesiech wie jakie), w niemczech byle pseudobiznesmena stac na 600SL, natomiast podjezdzajac pod bank czy duza firme Maybachem uzyskujemy zgola odmienny efekt. Pokusil bym sie na stwierdzenie, ze to efekt bardzo zblizony do tego, ktory u malo skomplikowanych kobiet, wywoluje pojawienie sie na wiejskiej dyskotece przystojniaka zaczesanego na zelu szpanujacego 10 letnia czarna BMK'a.

 

I tu pojawia sie odpowiedz na pytanie "po co Ojcu Dyrektorowi taka fura":

 

Masz fajna fure i cash to ci damy, z biedakami sie nie zabawiamy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to był sobie bezdomny pan Władysław lub Tadeusz (nie pamiętam). I on był bezdomny nie. I zagrał w lotka i wygrał 6Mzł. :shock: I za to kupił sobie luksusowe mieszkanie, i jeszcze swojemu koledze (z dworca? :lol: ) kupił mieszkanie a za resztę pieniędzy kupił ten samochód o.Rydzykowi. (ciekawe z czego płacił za wodę, światło, .... :lol: ). :rr:

 

Literatą nie jestem ale za się zjarzyć nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu inna ciekawostka:  

http://info.onet.pl/950732,11,item.html

 

O w morde... tego to sie nie spodziewalem. Najwiekszy symbol pielgrzymkowy w PL uwiklany w taka afere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To juz chyba ostatni gwozdz do trumny tej mafii! Teraz to juz sie zalamalem totalnie! 2mln zl u braciszkow? To jaka oni kasa dysponuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.