Skocz do zawartości

Szybkosc ladowania forum


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

;D

 

Może jest jakiś limit listów w skrzynce Forum ???

Pozdrawiam Crocodile ;)

 

A Bartek ciągle przypomina aby kasowac poczte. Podobno to zabiło poprzednie forum !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Ale oczywiście łatwiej adminowi jednym ciach chlastnąć wszystkie wiadomości i niech się forumowicze martwią zamiast tylko u tych u których jest ich multum :o

Aga poproś Bartka to dostaniesz je z archiwum z Backupu jak ja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje że u mnie ( sdi , neostrada i polpak) chodzi OK :) .

 

A tak z ciekawości - serwer na którym jest forum - fizycznie jest ...... w Stanach i to serio. Ale łącza do jakich jest podpięty są conajmniej imponujące a wąskie gardełko z Polski na świat naszczęście jest juz przeszłością .

 

P.S.

Faktycznie wywaliłem (jak robiłem przeprowadzke) informacje ze skrzynek jesli ktoś miał coś tam bardzo ważnego proszę o maila - wszystko jest zarchiwizowane i mogę przesłać mailem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - serwer na którym jest forum - fizycznie jest ...... w Stanach i to serio.

 

Normalnie Matrix reaktywacja. Niech żyje globalizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasnosci - teraz laduje sie ok sekundy! W ciagu dnia jest znacznie gorzej! Jeszcze sprawdze, jak to ma sie do ilosci osob na forum.

 

Crocodile - z rachunkami odpukac jeszcze nie mam problemow ;)

Dla formalnosci mam lacze 10MB wiec fakt, faktem, ze sie czlowiek troche rozbestwia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w robocie mam 2M, w domu wdzwaniam się ISDN em i mam 115k. Jeśli nie ma ciężkich zdjęć, to ładuje sie błyskawicznie i w zasadzie nie widze różnicy pomiędzy domem, a robotą. Gdy mam coś ciężkiego do ściągnięcia, to dom odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie generalnie bez problemów. Tak w pracy na stałym łączu jak i w domu na modemie.

 

Cytuję Oscara, bo u mnie to samo...z tymże ponarzekałbym na modem w hous'i'e, ale co większe stronki uruchamia tradycyjnie w tempie biegnącego ślimaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...modem - zwierz leniwiec, co to tylko nim pocztę posyłam i pocztę otrzymuję. Sens życia : ważny w godzinach po 18:00 ;) Gdybym miał stałe (ale po co skoro to ok.1/3 ceny Arkturka?...;) ) to zwierzę oddałbym do pobliskiego schroniska lub ustrzeliłbym mu zworki... [a tak naprawdę schowałbym go do szuflady i dokarmiał ;D a nóz -widelec się przyda?]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.