Skocz do zawartości

VdB 22 i inni


Naski

Rekomendowane odpowiedzi

Wessel hellp!

nie idzie toto ... masz jakiegoś tutka ...?albo więcej wskazówek ... bo ja nie mam 2 paneli tylko 3 ...

m.jpg

 

w PS mam coś takiego ...(na szybko dużo niedokładności widać )

razem.jpg

 

 

***************

dodałem dwa razy do głównego obrazka boczne panele ..... i wyszło mi to co wyszło :wassat:

Jak to teraz w Ps obrobić ?... myślałem że w pix... główny obrazek dostanie tylko "nóżek", a on dołożył tak samo jak PS całość ... lewa i prawa M31.

pix.jpg

***

niestety całość nie jest pięknie spasowana ze względu Oaga .. szukałem gwiazdki do guidowania ... - mam nadzieję ,że w 2016ten problem zniknie... :icon_wink:...

Edytowane przez Naski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaLe zauważ że ja to właśnie zrobiłem i nic ah oh nie wyszło ... - tak samo ja w PS ... - myślałem że do głównego obrazka dodam ramiona ... a te ramiona zajechały na główny obrazek .?!

Edytowane przez Naski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaLe zauważ że ja to właśnie zrobiłem i nic ah oh nie wyszło ... - tak samo ja w PS ... - myślałem że do głównego obrazka dodam ramiona ... a te ramiona zajechały na główny obrazek .?!

 

Z tego co napisałeś to do 2 dodałeś 1 i 3, a to nie to samo co zasugerowałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jale — najpierw pix nie chciał mi tego składać - tzn 3 panele razem nie złoży... trzeba po dwa . - tak jak ty piszesz .

(Złóż najpierw 1 + 2, a potem sumę z 3 :))

 

Problem polega tez na tym , ze nie wiem, jak zaznaczyć, aby ten lepszy mocniejszy panel był na wierzchu ?. A jak zdjęcia poucinam po bokach , to mi jakoś dziwnie na różnych wielkościach nie chce składać. Będę musiał się przekopać przez ten tuttorial co podal Aliena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jale — najpierw pix nie chciał mi tego składać - tzn 3 panele razem nie złoży... trzeba po dwa . - tak jak ty piszesz .

Problem polega tez na tym , ze nie wiem, jak zaznaczyć, aby ten lepszy mocniejszy panel był na wierzchu ?. A jak zdjęcia poucinam po bokach , to mi jakoś dziwnie na różnych wielkościach nie chce składać. Będę musiał się przekopać przez ten tuttorial co podal Aliena.

To zrób to PS na warstwach i zastosuj odkrywanie warstwy :) Trochę to dłużej trwa, ale masz 100% wpływ na cały proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.