Skocz do zawartości

komórki


Rekomendowane odpowiedzi

Która z tych komórek jest najlepsza (najbardzie funkcjonalna niezawodna itp.)Siemens MC60 Siemens C60 a może Sony Ericsson T230

 

Zdecydowanie dowolna Nokia... ;)

 

Tak na poważnie - jeżeli, Adamie, chodzi Ci o niezawodność i funkcjonalność, to zdecydowanie Nokia. Te Siemensy rozsypują się w dłoniach (co do Ericssona - nigdy nie widziałem...). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że we wszystkim są duże różnice od egzemplarza do egzemplarza. Miałem Nokię, która nie

wytrzymała roku, a nie była mocno używana. Siemensy potrafią się wieszać, a T610 mojej żony po pół roku

normalnego używania ma tak słabą baterię, że starcza na 2 dni.

 

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że we wszystkim są duże różnice od egzemplarza do egzemplarza. Miałem Nokię, która nie  

wytrzymała roku, a nie była mocno używana.

 

To miałeś, Arku, wyjątkowego pecha. Przez moje ręce przewinęło się jak na razie 5 Nokii i żadna z nich nie sprawiła mi większych problemów - nie wspominam już o swoich kolegach. Oczywiście - pragmatycznie rzecz biorąc - nie możliwym jest, aby wszystkie egzemplarze były idealne. Ale prawda jest taka - im dany telefon ma więcej bajerów (dyktafony, aparaty, odtwarzacze etc.), tym bardziej prawdopodobne, że nie wytrzyma Ci nawet roku... :roll: Dlatego właśnie Nokie zasłużyły sobie na tak pozytywną famę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia jest najlepsza.
- dlatego nigdy nie dowiesz się co jest najlepszym wyborem. Każdy ma swoją opinię :salu:

 

Mówiąc szczerze to nie wiem o co Ci chodzi. Użwałem wielu telefonów róznych firm przez ostatnie 10 lat i dokonałem wyboru. Wybierałem pomiędzy Nokią, Siemensem, Motorolą, Ericssonem, Boschem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy Nokia jest najlepsza to raczej rzecz względna. Każdy ma inne przeżycia dotyczące użytkowania telefonów komórkowych stąd różne opinie, co wiąże się z trudnością wyłonienia faworyta. Ile osób tyle nowych propozycji. I wydaje mi się że wśród komórek nie ma jednego lidera :) :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wydaje mi się że wśród komórek nie ma jednego lidera  :)   :salu:

 

To Ci się źle wydaje. Zobacz ile komórek sprzedaje Nokia, a ile inni i co najciekawsze aparaty Nokii do najtańszych nie należą. To rynek ustala lidera i bezsprzecznie Nokia takim liderem jest zresztą nie bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mniej więcej tak - jeżeli kupisz sobie telefon, wydasz ciężko zarobione pieniądze, to nieświadomie w konfrontacji poglądów z innymi użytkownikami będziesz bronił swojego nabytku, bez względu na jego rzeczywistą wartość (to przecież tak jak z teleskopami - vide pewien dawny użytkownik Forum... ;) ). To jest elementarny odruch statystycznego człowieka, o którym można przeczytać w wielu publikacjach z dziedziny psychologii i socjologii. Dlatego też nie ma teoretycznie sensu zadawania podobnego pytania na Forum, którego (czynna - czyli aktywna w tym wątku!!) populacja liczy sobie ok. 5 osób. Dopiero przeprowadzenie większej ankiety mogłoby przybliżyć autora tego pytania do odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

Może i ja coś dorzucę - prowadzę niewielki komis tel.gsm (jako dodatkowa działalność w sklepie). Mogę powiedzieć, że najlepiej sprzedają się nokie (to też mój lider), ostatnio sony ericssony, a jeśli chodzi o siemensy to inna bajka - ciężko sprzedać chyba, że za niewielkie pieniądze, a jeśli chodzi o awaryjność to na pierwszym miejscu siemens (szczególnie siadają baterie).

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam  

Może i ja coś dorzucę - prowadzę niewielki komis tel.gsm (jako dodatkowa działalność w sklepie). Mogę powiedzieć, że najlepiej sprzedają się nokie (to też mój lider), ostatnio sony ericssony, a jeśli chodzi o siemensy to inna bajka - ciężko sprzedać chyba, że za niewielkie pieniądze, a jeśli chodzi o awaryjność to na pierwszym miejscu siemens (szczególnie siadają baterie).

 

W ten sposób dostajesz Adamie rzetelną odpowiedź na Twoje pytanie od najbardziej kompetentnej z nas osoby. Dzięki Kedlaw za rozwianie naszych wątpilwości!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.