Skocz do zawartości

Cesja kablówki Vectra, pakiet złoty + internet 100 Mb/s


majer

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie jest to ogłoszenie astronomiczne, ale były już podobne, więc mam nadzieję, że nie naruszę zbytnio zasad giełdy. Jest to ogłoszenie dla mieszkańców Warszawy i okolic.

 

W związku ze zmianą miejsca zamieszkania chciałbym się pozbyć kablówki i może jest tutaj ktoś, kto chciałby ją ode mnie przejąć.

Umowę mam ważną jeszcze przez rok (do początku marca przyszłego roku) i płacę 80 zł miesięcznie. Z internetu może korzystać 8 osobnych urządzeń jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pracuję w kablówce (nie w Vectrze, ale wszyscy operatorzy działają w tej samej przestrzeni prawnej, czyli na tych samych zasadach) i spieszę z wyjaśnieniami - cesja umowy oznacza zmianę osoby, wobec której operator świadczy usługi (i ewentualnie miejsca świadczenia tych usług) bez zmiany samej umowy. Wystarczy dowiedzieć się, jakie konkretnie usługi operator zobowiązał się w umowie dostarczać, za jakie pieniądze i czy cedent nie przelewa na cesjonariusza jakichś długów (czyli czy nie zalega Vectrze z płatnościami).

Swoją drogą - czy z grzecznościowej, związanej z forum giełdy nie robi się jakieś Allegro? Laptopy, tablety, smartfony, a teraz to?!

Ja mam do odstąpienia ramiona do łuku olimpijskiego (66", 26 lbs), może ktoś potrzebuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laptop, smartfon i tablet można używać do astronomii przecież :)

Tak samo można używać do astronomii samochodu (newtona na dobsie trzeba jakoś dostarczyć na ciemną miejscówkę) i ekspresu do kawy (w czasie obserwacji czasami trzeba walczyć z sennością). Generalnie nie mam nic przeciwko takim ofertom spoza branży, ale też nie mam nic przeciwko zachowaniu jakichś granic, które pozwolą utrzymać charakter forum.

A z tym łukiem to na poważnie - do ramion w gratisie dorzucę lekko zużytą cięciwę (po co mam się bujać z ofertą na forum łuczniczym, skoro tu też można :icon_biggrin: ).

No i dyskusję trzeba by przenieść do osobnego wątku, bo tu jest giełda i posty mają dotyczyć kupna /sprzedaży (wiem, ja zacząłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takie ogłoszenia nie są częste na forum. Stanowią pewnie grubo poniżej 1% dodawanych ogłoszeń. Siedzę głównie na giełdzie i nie obawiam się o jakieś bałagany ;) Gdy ktoś przegnie pałkę konsekwencje zostaną wyciągnięte ;)

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.