Skocz do zawartości

Kupię blank na lustro


krzysiek81

Rekomendowane odpowiedzi

Krzyśku prędzej kupisz zniszczone używane, albo cały teleskop jakiś stary i zmęczony życiem i wymontujesz.

same blanki ze szkła to ciężko dostać niestety.

 

Dokładnie też nad tym myślałem,że może ktoś ma na zbyciu starą wysłużoną synte 10 " i będzie chętny sprzedać za przysłowiowe parę groszy.Niestety obecnie bardzo ciężko dostać blank na lustro,a mi niestety zależy na czasie...

Edytowane przez krzysiek81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie ten czas to może udało by mi się coś wykonać bo mam piec i myślę testowo zrobić sobie parę płytek szklanych tylko to potrwa bo musze wykonać formy i zrobić testy topliwości mieszanki :( testy odprężania - a to dość długotrwały proces. Jak się uda to będzie wreszcie jakieś źródło nowych płyt.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie ten czas to może udało by mi się coś wykonać bo mam piec i myślę testowo zrobić sobie parę płytek szklanych tylko to potrwa bo musze wykonać formy i zrobić testy topliwości mieszanki :( testy odprężania - a to dość długotrwały proces. Jak się uda to będzie wreszcie jakieś źródło nowych płyt.

 

życze powodzenia bo taka działalność na pewno uzupełni braki na tego typu szkieła

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.