Skocz do zawartości

MEADE w Astrokraku!!!


Piotr C.

Rekomendowane odpowiedzi

Przejal bo obrazasz cale, ponoc "bratnie" a4u... gratuluje! Ja osobiscie absolutnie nie czuje sie urazony, czy tez obrazony.

Dobrze wiedzieć o czym mówisz, bo chyba nie wymieniłem żadnej nazwy.

 

A tak w ogóle to rozumiem, że kwestia rozwoju naszej firmy tak leży ci na sercu, że zamiast np. sączyć sobie piwko przed telewizorem siedzisz tu od rana i dzielisz się z pozostałymi forumowiczami swoją radością i cennymi uwagami. Naprawdę czujemy się zaszczyceni, chyba nie zasługujemy aż na takie zainteresowanie.

 

Jako osoba z natury pogodna lubie dzielic sie swoja radoscia z innymi osobami, dziekuje ze doceniles wreszcie moje cenne uwagi, jestem zaszczycony. Faktycznie nie zaslugujecie na takie zainteresowanie z mojej strony...

 

P.S. Na forum przebywalem pomiedzy 15.00 a 17.00, jezeli to dla Ciebie godziny poranne to chyba niezle sie wysypiasz, gratuluje. Moze mylisz mnie ze soba, bo sam na forum byles minimum od godz 9.00 rano... Tak gwoli scislosci :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za durna dyskusja.

Astrokrak sprzedaje Meade`a w cenach jak na stronie .. to niech sprzedaje. Jest tyle sprzętu na rynku.

A to święte oburzenie co niektórych z powodu cen jest wogóle niezrozumiałe. Przecież wy i tak tego sprzętu nie nabędziecie w Astrokraku.

 

Widocznie nie jest to oferta skierowana co do niektórych gości.

 

Może nie wiecie ale są ludzie którzy nie mają cioci w Ameryce, mają duże pieniądzę i nie będą się bawić w szukanie rodziny za wilką wodą aby sprowadzić sobie Meade`a. I taki gość przychodzi i kupuje a nie bije pianę przez miesiąc rozmyślając czy może jechać pociągiem do Czech i np. z tamtąd nie przywieźć sobie trochę tańszy teleskop. Bo on nie ma na to czasu.

A jeśli w Astrokraku jest zadrogo to kupuje sprzęt innej firmy np. Celestron.

Jeśli mnie nie stać na sprzęt Meade`a w Polsce i nie mogę go sprowadzić ze stanów to go nie kupuje i tyle.

Mnie naprzykład nie stać ale z tego powodu płakał tutaj nie będę i za jaja się nie powieszę.

 

To walka Gołoty mnie tak wkurzyła. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astrokrak wprowadził do oferty telepy Meada. Pali licho powód i spory o jakość. Ceny są takie a nie inne. Rynek to takie śmieszne zwierze, które żyje własnym życiem. Jeżeli ceny są za wysokie to nikt nie będzie kupował. Nikt nikogo nie zmusza pod groźbą śmierci do zakupu tego czy tamtego. Wszystko zależy od klienta. Jak ktoś ma kaprys to może sobie nawet kupić gówno za XX tys. PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Może nie wiecie ale są ludzie którzy nie mają cioci w Ameryce, mają duże pieniądzę i nie będą się bawić w szukanie rodziny za wilką wodą aby sprowadzić sobie Meade`a. (...) Jeśli mnie nie stać na sprzęt Meade`a w Polsce i nie mogę go sprowadzić ze stanów to go nie kupuje i tyle. Mnie naprzykład nie stać ale z tego powodu płakał tutaj nie będę i za jaja się nie powieszę.

 

czesc,

no i wlasnie dlatego sa takie fora. Spotykamy sie tu po to by siebie nawzajem uczyc i pomagac. Chcialoby sie powiedziec: oszczedz swoje jaja! :mrgreen: nie masz Cioci... masz nas :D

Bardzo mi sie spodobalo Twoje zdanie: "...Jeśli mnie nie stać na sprzęt Meade`a w Polsce..."

 

pozdrawiam,

piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

no i wlasnie dlatego sa takie fora. Spotykamy sie tu po to by siebie nawzajem uczyc i pomagac. Chcialoby sie powiedziec: oszczedz swoje jaja!  :mrgreen:  nie masz Cioci... masz nas  :D

Bardzo mi sie spodobalo Twoje zdanie: "...Jeśli mnie nie stać na sprzęt Meade`a w Polsce..."  

 

pozdrawiam,

piotr

 

Prawda Piotrze że to bardzo ładne zdanie??

Każdy wie że w Polsce i w europie sprzęt jest znacznie droższy i nie dotyczy to tylko teleskopów.

Jeśli tak podchodzisz do tematu to wykorzystaj okazję i zrób tak: Zarejestuj firmę i sprowadz Meade`a ze stanów i sprzedawaj go na polskim jakże chłonnym rynku w cenach amerykańskich :). Zamkniesz wszystkim malkontentom gęby. Będziesz wielki. W dziale importerów na naszym forum będziesz rządził i dzielił :). Będę się wtedy zwracał do Ciebie : "Panie Piotrze , czy udałoby się obejść tą listę oczekujących i kupić u Pana dowolnego Meada poza kolejką..??" :mrgreen:

Ale w tym momencie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co ten krzyk. Ceny w USA sa w tej chwili atrakcyjne bo tak niskiego kursu dolara nie bylo od lat. Ja jednak pamietam czasy kiedy kurs dolara byl duzo wyzszy od euro. Ciekawe co powiedza osoby tak zachwalajace kupowanie w USA kiedy zmienia sie proporcje kursowe. Druga sprawa to gwarancja. Wiele produktow szczegolnie tych z elektronika jest podatna na roznorodne awarie. Jacek Pala oraz ja wiemy cos na ten temat.Mozna ryzykowac i kupic w USA bez gwarancji mozna kupic w UE z gwarancja. Ale za gwarancje trzeba zaplacic takie jest prawo rynku. Chociaz mi sie bardzie podoba sposob amerykanski. Kupujesz tanio i masz trzy miesiace gwarancji. Chcesz miec dwa lata prosze bardzo doplacasz 30% i masz dwa lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.