Skocz do zawartości

Zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dawno nie pisałem.

 

ucze się języka HTML i chce stworzyć strone o wszystkim o zdjęciach astro przyrodniczych i chce was prości o umieszczenie tutaj wszystkim zdjęci które chcielibyście widzieć na mojej stronie jeśl wyjdzie artykuły też fajnie by było żeby tu było myslę że to będzie duża reklama dla was i Astroforum :Cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałku na Boga - gdybyś nie miał na nazwisko Bukowski to pomyślał bym, że pisał to student z Afryki dopiero uczący się Polskiego.

Sam rzeczytaj i postaraj się popatrzeć na to obiektywnie:

 

Witam dawno nie pisałem.

 

ucze się języka HTML i chce stworzyć strone o wszystkim o zdjęciach astro przyrodniczych i chce was prości o umieszczenie tutaj wszystkim zdjęci które chcielibyście widzieć na mojej stronie jeśl wyjdzie artykuły też fajnie by było żeby tu było myslę że to będzie duża reklama dla was i Astroforum :Cheers:

 

Natomiast dodanie latek i usunięcie zdjecia z profilu świadczy o tym , że masz kompleks!

Wiem, że jesteś traktowany niezbyt poważnie ale dodanie lat tego nie zmieni. Zmienic to może tylko przykłądanie większej uwagi to treści postów, chodzi nie tylko o błędy w pisowni ale i o brak układu a często sensu logicznego o stronie merytorycznej nie wspomnę!

 

Jeśli ludzie będą widzieć, że nad sobą pracujesz to wtedy zaczną Cię traktować tak jak byś chciał byc traktowanym.

Zapewniam cię, że i 45 latek, który by pisał to tak jak ty stracił by całe zaufanie i poważanie wynikające z wieku zanim by je jeszcze zyskał!

 

Jeśli jednak problemy Twoje są nie do przeskoczenia najlepiej zgłosić sie wraz z rodzicami do psychologa szkolnego i poprosic o skierowanie na badania do poradni dla Dzieci z problemami dyskrafi i dysortografii.

 

 

To co tu napisałem potraktuj jako przyjacielską poradę!

Pozdrawiam

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniaja wypowiedź Pawła_Maksyma chcialem powiedzieć, iz jeżeli podajesz sie za osobe dorosła i w ten sposób chcesz zeby ciebie szanowano a robisz błedy. To tak naprawde pogarszaż sobie sytuacja. Bo 11 latkowi można wybaczyć błedy (ortograficzne itd) ale studentowi raczej nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniaja wypowiedź Pawła_Maksyma chcialem powiedzieć, iz jeżeli podajesz sie za osobe dorosła i w ten sposób chcesz zeby ciebie szanowano a robisz błedy. To tak naprawde pogarszaż sobie sytuacja. Bo 11 latkowi można wybaczyć błedy (ortograficzne itd) ale studentowi raczej nie....

Myśle, że studentowi tym bardziej można wybaczyć błędy :piwa: :mrgreen:

Na studiach uczy mnie profesor, który pisząc na tablicy zadania matematyczne, robi bardzo proste błędy typu: swojich, chak itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodanie wieku nie wiem chyba przez przypadek to zrobiłem a nie jakiś Maksym mi tu wyskakuje lepiej skup się na swojej raklemai zdjęci tego powas się nie spodziewałem fota w profilu chyba jeszcze jest a jak nie to co wam da nie wyraźne zdjęcia a wiek nieweim już sobie poprawie jak chcecie ale te wypowiedzi zapamiętam :|

 

I rozumiem że chyba nikt nie chce mieć swojch zjdęci w necie i nikt nie chce byś sławny trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska-Afryka, A-fryka-Pol-ska, hejjja :mrgreen:

 

Z niecierpliwoscia oczekuje na kolejne rownie pasjonujace tematy :!:

 

 

PS. Czlowieku, jezeli miesci sie to w zakresie Twoich mozliwosci to pomysl choc raz i nie obrazaj madrzejszych od siebie. Poki co porownanie wiedzy Twojej i Pawla to jak porownanie sily pola grawitacyjnego ziarnka piasku i czarnej dziury.

PS2. Niem, niechcem miec swojch zjdeci w necie i nie chce bys sławny. trudno.

PS3. Koncze rozmowe w tym miejscu. Gdzie indziej sie przedyskutowuje takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest w czymś dobry i to nie ulega wątpliwości, jeżeli jednak ktoś uprzejmie wskazuje nam nasze błędy (co się niestety rzadko zdarza) to powinniśmy się nad nimi zastanowić. Obrażanie kogoś za chęć pomocy jest nie na miejscu zwłaszcza, że Twoje wypowiedzi Michale wymagają poprawy. :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I rozumiem że chyba nikt nie chce mieć swojch zjdęci w necie i nikt nie chce byś sławny trudno

:fiu:

Człowieczku ja na twoim miejscu pobawilbym się w Stars Warsy

:starwars:

Większość uzytkowników na tym forum ma swoje strony, zna się na html'u i to ze zbudujesz sobie stronke nie spowoduje sławy autorów zdjęć.

:King:

Bez kitu, czasami czytanie takich wątków jest bardziej humorystyczne od obrad sejmu w TV :mrgreen:

A co do Pawla Maksyma to widze, że okazuje Ci duzo dobroci i szacunku czytając twoje posty. Możesz być dumny, że czlowiek z dużą wiedzą tracil czas na Ciebie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy :roll: tylko spokojnie tam gdzie nie ma już wzajemnego sacunku dla siebie pozostaje pole na agresję i bardzo niskie instynkty.

 

Maks, proszę ortole koledze zgłaszaj na priva jak na forum dobry zwyczaj nakazuje :salu:

Michale B. wybacz koledze bo nie zastanowil się na spokojnie co pisze i do kogo :roll:

Sprawdzaj Michale posty np w Wordzie zanim wyślesz a unikniesz tego typu scysji, to naprawdę fatalnie się czyta i sam trochę sie uśmiechnąłem czytajac twój pierwszy post o sławie, miej litość dla forumowiczów bo brak pogody astro źle na nas wszystkich wpływa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż widzę, że tylko Janusz umie mówić Maks. wiesz, jaka jest teraz młodzież, więc co się plujesz. I tylko Janusz jest z Was wszystkich spoko ziomek. Jeśli naprawdę byście byli spoko to byście zrozumeil młodzież i z skąd wiecie, że Was wszystkich mega oszukiwałem może mam 15 lat. Ale mam jeszcze troszkę honor i siłę żeby mieć tutaj racje z moim wiekiem!!

 

Mariusz troszeczkę mnie zdziwił, że to dla niego się nie mieści w czaszce myślałem, że on też jest młodzież, ale to zaskoczenie jest miłe. Widzicie Janusz jedyny ma dobre podejście do młodzieży, dlaczego może, że ma syna. I On tylko umie dobrze na mnie wpłynąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż widzę, że tylko Janusz umie mówić Maks. wiesz, jaka jest teraz młodzież, więc co się plujesz. I tylko Janusz jest z Was wszystkich spoko ziomek. Jeśli naprawdę byście byli spoko to byście zrozumeil młodzież i z skąd wiecie, że Was wszystkich mega oszukiwałem może mam 15 lat. Ale mam jeszcze troszkę honor i siłę żeby mieć tutaj racje z moim wiekiem!!

 

Mariusz troszeczkę mnie zdziwił, że to dla niego się nie mieści w czaszce myślałem, że on też jest młodzież, ale to zaskoczenie jest miłe. Widzicie Janusz jedyny ma dobre podejście do młodzieży, dlaczego może, że ma syna. I On tylko umie dobrze na mnie wpłynąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy :roll: tylko spokojnie tam gdzie nie ma już wzajemnego sacunku dla siebie pozostaje pole na agresję i bardzo niskie instynkty.

 

Maks, proszę ortole koledze zgłaszaj na priva jak na forum dobry zwyczaj nakazuje :salu:

Michale B. wybacz koledze bo nie zastanowil się na spokojnie co pisze i do kogo :roll:

Sprawdzaj Michale posty np w Wordzie zanim wyślesz a unikniesz tego typu scysji, to naprawdę fatalnie się czyta i sam trochę sie uśmiechnąłem czytajac twój pierwszy post o sławie, miej litość dla forumowiczów bo brak pogody astro źle na nas wszystkich wpływa :roll:

 

Janusz przecież wiesz, że nie o ortografie tu chodzi !

Poczytaj posty kolegi Michała ! Na co dzień mam kontakt ucząc astronomii młodych męszczyzn takich jak Michał! To co napisałem miało być tylko i wyłącznie dla jego dobra. Bo sam sens i logika jego wypowiedzi aż do czasu poradzenia Mu sprawdzania tekstów w edytorze była totalnie zachwiana. Pamiętam, że czasem trafiałem na wątek z udziałem Michała Bukowskiego i właściwie nie mogłem zrozumieć jego postów.

Zreszta swego czasu dostał za to żółtą kartkę!!!

 

No cóż widzę, że tylko Janusz umie mówić Maks.

 

Michał - Janusz pisze do mnie Maks bo od wielu lat się znamy, jeszcze z prehistorycznych czasów gdy czegoś takiego jak forum nie było.

Nie znaczy to, że bronie komuś tak mówić! To, że napisałem do Ciebie Michałku to był wyraz eksperesji mający podkreślić moje dobre i pokojowe zamierzenia. Na dodatek ma siostrę w Twoim wieku co dodatkowo uprawniło mnie w moich oczach do uzycia takiego zdrobnienia.

Ja osobiście bardzo się cieszę gdy młodzi ludzie mają inicjatywę i wiedz, że gdybys był z Łodzi od dawna zabiegał bym byś chodził do nas do Obserwatorium na Koło Astronomiczne. I jest mi przykro, że ludzie pod nosem lub tez nie pod nosem kpią sobie z niewiedzy czy niedoskonałości. Szczególnie wobec młodych bo wnich najłatwiej kpiną i szyderstwem zgasić płonień inicjatywy i chęci wiedzy.

Nie dziwię się, że plujesz na mnie jadem bo mogłeś źle odebrać mój post. Internet nie ma niestety dostatecznie wypracowanych metod ukazywania emocji. Wiedz, ze gdybym mówił to do Ciebie w cztery oczy na 100% byśmy się zrozumieli.

 

A co do Maksymka - to Maksym nie jest mym imieniem lecz nazwiskiem.

Zaś jeśli chodzi o Kasię z mojego foto to na razie jesteśmy narzeczeństwem.

 

PS. Czlowieku, jezeli miesci sie to w zakresie Twoich mozliwosci to pomysl choc raz i nie obrazaj madrzejszych od siebie. Poki co porownanie wiedzy Twojej i Pawla to jak porownanie sily pola grawitacyjnego ziarnka piasku i czarnej dziury.

 

CDev - trochę, przegiołeś i bardzo mnie mocno przeceniasz jeśli tak myślisz i tak mnie odbierasz.

 

 

 

Pozdrawiam i ponownie zachęcam Michała to przeczytania swoich postów i wyciągnięcia logicznych wniosków.

 

Paweł Maksym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak problemy Twoje są nie do przeskoczenia najlepiej zgłosić sie wraz z rodzicami do psychologa szkolnego i poprosic o skierowanie na badania do poradni dla Dzieci z problemami dyskrafi i dysortografii.

Paweł Maksym

 

polecam tą propozycję. Sam korzystałem z usług Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej gdzie "leczyłem się" z dysleksji co też bardzo mi pomogło. :salu: Im szybciej tym lepiej!!

 

A co do zdobywania wiedzy to przypomniały mi sie spotkania w Grudziądzu, gdzie też z Maxiem się poznaliśmy :D

ech... kiedy to było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.