Skocz do zawartości

Teleskop Specjalistyczny !!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poniżej przedstawiam wam odpowiedz, jaką dostałem od gościa na allegro, kiedy zapytałem, jakim cudem w jego teleskopie, który sprzedaje okulary długo ogniskowe dają większe powiększenia niż krótko ogniskowe.

 

Oto jego opis sprzęt 60mm / 700mm

 

4 mm Powiększenie od 35x do 175x

12,5 mm Powiększenie od 52x do 264x

20 mm Powiększenie od 105x do 525x

 

A tu jego odpowiedz na mojego maila :

Treść wiadomości:

 

Nie wiem o co ci chodzi człowieku.

Wyrażaj się jaśniej.

 

Zresztą i tak ty nie możesz już nic u mnie kupić, bo jesteś już na czarnej liście :-)

Szukaj szczęścia gdzie indziej.

 

p.s. – Zgłosiłem jego aukcje jako nie zgodna z opisem może to dlatego tak ostro zareagował

i link do jego aukcji : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37091204

:die:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, he też do niego napisałem w tej sprawie zobaczymy jak zareaguje może mnie taze wstawi na czarną listę. Gośc ma wiele ciekawych negatywów. szczególnie ostatni

"Towar zamówiony nie spełnia oczekiwań 'badziewie" - oddałem dzieciom do zabawy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą i tak ty nie możesz już nic u mnie kupić, bo jesteś już na czarnej liście  

Szukaj szczęścia gdzie indziej.

 

o Mamo!!!!!!!!!!!!!

 

Yetiozyrys! Nie jest Ci przykro, że straciłeś takie okazje?

Super Sprzedawca ma supertupet!

 

 

A tak naprawdę szkoda mi tych wszystkich kupujacych tego typu sprzęt. Ja np. jestem ofiarą superoobota pt "Szukacz Komet", który skutecznie na parę lat wyleczył mnie z przyjemności uprawiania najstarszej z nauk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic ten gość bije ceną na głowę wszystkich. :shock:

 

Nie dosyć ze powiększenie 525x 2 barlowy 3 okulary za jedne 169 zł

To jeszcze lornetkę gratis dorzuca.

 

I jak tu się nie skusić na taką ofertę. :Cheers:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36805321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to świństwo, co zrobiłem temu sprzedającemu

 

Ale wysłałem do wszystkich, którzy kupili u niego ten teleskop, ale jeszcze nie zapłacili ostrzeżenie o oszustwie i link do tej dyskusji.

 

Moim zdaniem tak powinno robić się każdemu oszustowi na allegro.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

A może trzeba im podrzucić jeszcze kilka takich "ambitnych" tekstów w stylu:

"Namierzenie jakiegoś obiektu, zajmie ci trochę czasu przy użyciu Teleskopu. Trzeba mieć po prostu trochę doświadczenia. A także cierpliwości i precyzji. Zdecydowanie odpada dla ludzi którym trzęsą się łapki "

Ja bym proponował np:

" Jak ci się połamie ta plastikowa rura - wykorzystaj Statyw jako wieszak na parasole"

lub

"Twoi znajomi oszaleją z zazdrości, gdy pochwalisz się nowym dresem i NASZYM bejsbolem XXI wieku na eleganckim wieszaku..."

" .. a jeśli starczy ci cierpliwości i niebędą ci sie trzęsły ręce - po użuciu wszystkich soczewek z zestawu osiągniesz super mega giga poiększenie - podobne ma tylko teleskop Habla (pisownia celowa - jak Baorlowa)

 

Myślę, że to by otworzyło nowy rynek dla tych Super ;) sprzedawców;) ( a przynajmniej do czasu pierwszej reklamacji - gdy Czarne BMW podjedzie pod chatkę takiego Fjuczer - mena "Ja nie jestem astronomem, więc mogę być kompetentny, aby to ocenić" i będzie BUM! I koleś poleci "znaleźć obcą cywilizację " , a my bedziemy mieli nowy obiekt do obserwacji - NO-FUTUR-E-MENA

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

O :shock: poprawił powiadasz :roll: czyli jednak jest reformowalny, to może małymi kroczkami zachęcimy go do napisania całej prawdy o tym sprzęcie ale wtedy ze srzedawcy musiałby sie stać darczyńcą i filantropem :buahaha:

 

Jak to mawiają widać już światełko w tunelu ale oby to światełko nie okazało się tylko iskrą z pędzącego na nas czołowo plastikowozu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.