Skocz do zawartości

LUNT 50 , 60 oraz iStarOptical 150mm - likwidacja


renims

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Miał być wielki dom i na dachu obserwatorium więc czekałem 2 lata z decyzją i niestety sprzęt sprzedaje. Po prostu likwidacja CAŁEGO porządnego obserwatorium. Czekam na poważne oferty. Odbiór TYLKO osobisty. Nie wysyłam kurierem. Oferty proszę kierować tylko w wiadomości prywatnej. Tu nie odpowiadam.

 

Opisywania co ten sprzęt potrafi sobie podaruje bo wierzę że są tu fachowcy.

 

1. Teleskop słoneczny LUNT H-alfa Lunt 50 mm filtrem B 400 -  NOWY NIE UŻYWANY.  3.500zł

2. Teleskop słoneczny Lunt LS60THa + B1200 + CPT Double Stack -  komplet no chyba że znajdziesz kupca na drugi element to mogę rozdzielić osobno teleskop , osobno dodatkowy filtr poprawiający jakość obrazu DubleStack. Używany optyczny stan idealny. Jeden maleńki odprysk farby na białej obudowie. 10.000zł

3.Teleskop słoneczny iStarOptical 150mm robiony na zamówienie ręcznie w fabryce USA. Tubus węglowy wzmacniany niemieckiej produkcji. Waga około 7kg. Oprawa i mocowania aluminiowe oraz porządny wyciąg GSO. Praktycznie nieużywany bo nie mocowany na montażu.  Stan igła. 5700zł

Do iStarOptical posiadam filtr blokujący H-alpha. 150mm oprawiony gotowy do założenia.

d.jpg

a.jpg

c.jpg

b.jpg

e.jpg

f.jpg

g.jpg

h.jpg

i.jpg

j.jpg

n.jpg

k.jpg

l.jpg

m.jpg

Edytowane przez renims
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również poproszę o cennik i zdjęcie tego filtra do istara 150mm - czy jest to ERF w oprawie ? pewnie tak a to nie filtr h-alpha tylko energy rejectrion filter, no chyba że jest etalon pełnoaperturowy :) ale raczej przypuszczam że to sprzęt pod Quarka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.