Skocz do zawartości

TYTAN


wlad

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w ostatniej klasie  B)  i narazie ani słowa o astronomii, a z tego co wiem od nauczycielki nie zanosi się na to żebyśmy robili cokoliwiek z astro  :angry:

tez jestem w ostatniej klasie, astronomie mialem ze 4 miesiace w 2 klasie, poczawszy od zagadnien praktycznych, zadanka itp... a skonczywszy na zagadnieniach opisowych (uklady sloneczne, planety, czarne dziury itd...) B) zaznacze, ze nie jestem w mat-fizie.

 

pzdr

 

 

--

marcin kielar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałe już nie pisac w tym temacie no bo zmieniliśmy go całkowicie <_<

z tego co widze to nie stety wiedza z astronomi leży. gdzieś wceśniej napisałem że nie jestem super bogaty w wiedze no ale temat mnie interesuje.

w ostatnją pogodną noc nie wiem jakim cudem udało mi sie dwuch kolegów wycjągnąc w środku nocy żeby poogladac JOWISZA. i teraz wiem że temat ciekawie przedstawiony może zdziałać cuda,.

wiec działajcie chociaż by o ksieżyc TYTAN telewizja to pokazywała wiec przy dobrej reklamie może sie różnie dziać.

Mimo wszystko gwiazdy działają na wyobraźnie i tego należy sie trzymać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ha:  to super, bo ja jestem  :Boink:

 

Troszke wam zazdroszcze. Moja nauczycielka fizyki w szkole sredniej miala niewielka wiedze z astronomi i sam musialem poprowadzic zajecia o tej tematyce, nawet bylo fajnie :) . Co gorsze startowalem wtedy w olimpiadzie astronomicznej do ktorej tez przygotowywalem sie sam bo nauczycielka nie umiala mi pomoc w rozwiazywaniu zadan astronomicznych. :blink: Oby mniej takich nauczycieli fizyki!

 

Nie wydaje mi sie zeby zainteresowanie astronomia bylo teraz jakies mniejsze niz kiedys, badz by wiedza w spoleczenstwie skurczyla sie. Zmienil sie za to stosunek do rzeczy nieznanych. Kiedys ludzie bardziej kryli sie z niewiedza i jak nie mieli o czyms pojecia to "mondrze" przytakiwali jak ktos im cos opowiadal. Teraz wala w prost: "Co ty mi tu p..., ch... mnie to obchodzi" i wracaja do swojej przyziemnosci. :(

 

Pozdrawiam

 

Marand

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie rozumiem czego nam tu zazdrościć (przynajmniej mnie ) bo widzę że sytuacja nie uległa przez te lata zmianie.

 

Piszecie o 4 miesiącach z astronomią. To jest cos zupełnie innego niz 45minut ktore pozwolono mi zająć na astronomię a nie fizykę. Tego zazdroszcze.

 

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o 4 miesiącach z astronomią. To jest cos zupełnie innego niz 45minut ktore pozwolono mi zająć na astronomię a nie fizykę. Tego zazdroszcze.

teraz wiedza chocby podstawowa z astro jest wymagana na maturze z fizy. 4 miesiace astro byly u mnie, i to byly czasy... co lekcja wyklad 45minutowy i co lekcja ocenka bardzo dobra w dzienniku :rolleyes:

 

nie wyobrazam sobie aby w mat-fizie, gdzie fiza w tygodniu >4 razy powinna byc, nie bylo zadnych lekcji nt. astro... paranoja jakas.

 

 

--

Marcin Kielar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.