Skocz do zawartości

CG5 z optocorp


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Znalazlem CG5 <300$

 

http://www.optcorp.com/product.aspx?pid=439-279-2061

 

Czy ktos juz kupwal w tym optocorpie? Z jaka kwota za transport musze sie liczyc?

Jak wyglada taka transakcja dla osoby z bardzo podstawowym angielskim? (Formularz to jakis wypelnie, ale jak to ma byc dogadywanie via @ to wymiekne)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 kg paczka z Californii do Wawy Fedex'em będzie Cię kosztować 225$ :(

a zdaje się tylko taki rodzaj dostawy międzynarodowej preferują w tej firmie

pozdrowienia

 

+ oczywiście trudności w komunikacji, płatności kartą kredytową, niedajboże cło jakieś

jednym słowem, albo ciocia w usa albo finansowy koszmar takich zakupów

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś mi chodzi po głowie że na tym forum ktoś miał jakieś problemy z nierzetelną firmą o podobnie brzmiącej nazwie opt-coś tam albo oceanside-cośtam, mam nadzieję że coś namieszałem ale lepiej to sprawdzić...

 

jak się wyjaśni to mogę pomóc w zamówieniu i pokazać dobry i tani kanał przerzutowy

 

pozdrawiam

 

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Znalazlem CG5 <300$

 

http://www.optcorp.com/product.aspx?pid=439-279-2061

 

Czy ktos juz kupwal w tym optocorpie? Z jaka kwota za transport musze sie liczyc?

Jak wyglada taka transakcja dla osoby z bardzo podstawowym angielskim? (Formularz to jakis wypelnie, ale jak to ma byc dogadywanie via @ to wymiekne)

 

Pozdrawiam.

 

Transport to ok 120 USD, można płacić przelewem. Niestety trzeba długo czekać. Jak pokazują przykłady nawet 3 miesiące.

Jakbyś chciał więcej szczegółów, to dzwoń.

 

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dam sobie siana z tym optocorp'em i bede kombinowac cos innego w przedziale 1000pln w UE. W koncu na E-bay.de tez czasami cos sie pojawia...

 

Jestem zrozpaczony. Po powrocie z astrozlotu rozkrecilem to moje pseudo EQ3 coby obadac co sie tam stalo, ze luzow dostal i sieczka kompletna... Wyglada na to, ze moje ATMy nie sa zbyt trwale i musze kupic cos na chodzie... tylko ceny nieadekwatne do portfela...

 

Nic to. Dzieki za informacje i chec pomocy. Moze znajde cos na niemieckim e-bay'u, to zaczne meczyc kogos z aktywnym kontem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem CG5 <300$

 

To może być cena n.p. bez lunetki biegunowej.

 

Może Cię zainteresuje to:

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...7507326655&rd=1

 

Przesyłka pewnie ok. € 25.00, nie musisz kupować przez eBay, Wolfi akceptował płatność kartą lub przelewem, nie wiem jak jest teraz.

 

Pozdrawiam,

 

Zdzisław

Edytowane przez zdzisław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze takie pytanko.

 

Czy ktos moglby mi dac info gdzie znajde tabelke porownan nomenklatorowych?

 

tzn. np.:

 

CG5 = Astro 5 = Atlas w Astrokraku

 

itp. itd. etc.

 

To co powyzej nie musi byc prawda, ale dostalem mentliku w glowie od nazywania tego samego mont. roznymi imionami. Nie jestem juz w stanie sklasyfikowac sobie czy jak czytam np. SkyWievPro to chodzi o EQ3 vel CG3 itd.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto kupowal od Wolfiego? Fajny ten mont. z E-bay. Ma Polar Finderka w cenie. Interesuje mnie coraz bardziej. Nie moge doczytac czy sa tam napedy, ale nawet bez, jest 1/3 taniej niz w PL. Poprosze o info tu lub na PW, jak dok. transakcji.

 

Pozdrawiam.

 

Cena jest bez napędu, ale nogi statywu typu DX i PF podświetlany.

Więcej info wysłałem na PW

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.