Skocz do zawartości

Mikroskop - są na forum fachowcy?


ikad85

Rekomendowane odpowiedzi

Jak szukasz mikroskopu to PZO Biolar jest na pewno dobrym wyborem. Na OLX znajdziesz dużo, jednak ceny są windowane niesamowicie. Cena jaką wskazane jest za ten mikroskop zapłacić to około 1000- 1300zł więc te oferty, które łatwo znaleźć czyli 2800 to trochę kpina. Przy zakupie Biolara warto zapytać jakiego rodzaju okulary są w zestawie (najlepiej szukać szerokokątnych 10X SK) oprócz okularów warto zwrócić uwagę na to jaki rewolwer jest zamontowany- na 4 czy 5 obiektywów. Warto mieć ten z 5 miejscami i dokupić jakiś obiektyw x60, przy którym nie trzeba używać immersji. Kupując warto też dopytać o oryginalny zasilacz.  Jak masz jakieś szczegółowe pytania to warto zadać na https://forum.biolog.pl/ w dziale mikroskopia. Jak byś miał jakieś pytania o Biolara to pisz śmiało na pw, Biologiem nie jestem ale sam jakiś czas temu przerabiałem temat zakupu i trochę informacji nazbierałem :D

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż mikroskop Delta Optical Evolution 100 Trino. W zestawie jest pięć obiektywów planachro: 4x, 10x, 20x, 40x 60x i 100x. dwa okulary 10x, kondensory jasnego i ciemnego pola, zestaw polaryzacyjny. Trzeci tor optyczny pozwala na robienie zdjęć kamerką lub aparatem. Brakuje tylko skrzyni transportowej co utrudnia ew. wysyłkę, ale można taką nabyć w sklepie Delta Opt. Moja cena - 2000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, lemarc napisał:

Mam na sprzedaż mikroskop Delta Optical Evolution 100 Trino. W zestawie jest pięć obiektywów planachro: 4x, 10x, 20x, 40x 60x i 100x. dwa okulary 10x, kondensory jasnego i ciemnego pola, zestaw polaryzacyjny. Trzeci tor optyczny pozwala na robienie zdjęć kamerką lub aparatem. Brakuje tylko skrzyni transportowej co utrudnia ew. wysyłkę, ale można taką nabyć w sklepie Delta Opt. Moja cena - 2000 zł.

prześlij szczegóły na PW, foto zestawu itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.