Skocz do zawartości

Kupię Vixen Porta 1 lub 2


Sosnaa

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Darek_B napisał:

Sam niedawno szukałem dla mojego Bressera 1350 montaż alt-az.

Dlatego polecę tańszy i w dodatku o większym udźwigu bo do 8 kg Bresser Twilight I AZ .

Brałem w astroshopie. https://www.astroshop.pl/azymutalny-bez-goto/bresser-montaz-twilight-i-az/p,66741

Hymm... Kiedyś miałem montaż, który wyglądał tak samo. Dopiero po zrobieniu wewnętrznych części przez kolegę tkoarza, montaż nadawał się do czegoś. 

Wiem, że są różne egzemplarze, z zewnątrz wyglądały tak samo, ten mój i kolegi, ale w środku były nieco inne. 

Może i on 8 kg będzie nosić, ale problem był jeszcze z ramieniem, ono było za mało sztywne. 

To informacje sprzed jakiś 3-4 lat. Może teraz robią lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, arek_ilawa_olsztyn napisał:

Dokładnie - ten Twilight wygląda jak stary AZ5 - mimo deklarowanego dużego udzwigu jego ramię bardzo drgało... poza tym łapał sporo luzów.

Przed modernizacją i wymianą bebechów to była drżączka i obijanie się od luzu do luzu. Jakoś pomagałem sobie w likwidacji tych luzów... gumą od gaci :flirt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.