Skocz do zawartości

Ioprton Snart EQ pro


DexterX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest bezcenny - 1500 PLN. Tylko uwaga - był dogłębnie rozkręcany (nawet pisałem o tym w jednym wątku). Większość zębatek w środku jest plastikowa, jedynie ślimak i ślimacznica metalowe. Praca przekładni przypomina dźwięk młynka do kawy.

 

Wg. mnie nie pogorszyło to jego właściwości odnośnie trackingu. Udźwignie Ascara (max udźwig to 6 kg), ale za efekty w tej cenie to już mi się nie chce ręczyć. Dałem niską cenę - statyw działa, ale nie daję gwarancji dokładności trackingu itp. - po prostu niech następny właściciel sam się z nim męczy.

 

Wieczorem dodam dodatkowe zdjęcia. Może nawet jedno od wewnątrz - rozkręcenie to dwie minuty.

 

 Ogólnie montaż precyzją można porównać do Sky Adventurera i to raczej od dołu. Nie jest to precyzyjny montaż - dlatego go sprzedaję. Ma też ułamany i dosztukowany dzyndzelek w jednej z zaślepek baterii. Ma dołożone dodatkowe wyjście z baterii wewnętrznych - 12 V i dodatkowy port 5V 1A USB (działają też przy podłączeniu zewnętrznego zasilania 12V - taki wbudowany mini hub).

 

Na zdjęciu widać jak jest podłączony do Asiair Plus - połączenie działa, ale w szeregu przez oryginalnego pilota. ASI wykrywa i steruje tym montażem. W zestawie dodam potrzebne kabelki (oczywiście Asiair nie jest częścią zestawu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.