Skocz do zawartości

Klawiatura do komputera


astrokarol

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

może ktoś ma na sprzedaż klawiaturę do komputera ? Mechaniczna, (bez)przewodowa, najchętniej TKL (okrojona ale ze strzałkami lub idealnie, bo nie wiem czy są, okrojona ze strzałkami z blokiem numerycznym ale "bez" home, page up, down), niekoniecznie RGB, chyba czerwone przełączniki bo jednak potrzeba mi "ciszy".  

 

W dobrym stanie, okolice 200 zł.

Edytowane przez astrokarol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie mam na sprzedaż, ale od siebie polecam klawiatury SPC Gear, miałem do czynienia  z GK540 RED (z numeryczną i jest na prawdę przyjemna). Jeśli chcesz okrojoną, to SPC Gear GK630K, nowa 220zł około.

Z naprawdę budżetowych to mam teraz produkt komputronikowej marki California Access Shark - ale tutaj jakość niższa niż SPC.. Niby też klawisze RED, ale sam plastik klawiatury wydaje głośniejsze dźwięki niż SPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nową to chciałem kupić ją na Allegro a tam znalazłem takie:

BlitzWolf BW-KB1

Motospeed GK82

Dareu EK807G

DeLux K2203D

Rapoo 9100M

Rebeltec Liberator

AJAZZ 308I

Inphic V780B

 

Fajnie jak można jej użyć z lub bez kabla. Podoba mi się ibox aurora k-6 ale w sumie podświetlenie nie jest konieczne więc może da się coś taniej  ?

 

PS. Jeśli mam w laptopie stary Bluetooth np. 3.0 a klawiatura ma 5.0 to to zadziała ? Choć i tak wolę chyba 2,4 GHz ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.