Skocz do zawartości

Nowy Serwis Astronomii Amatorskiej


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

A ja trochę ponarzekam, co to jest pole fotograficzne ( patrz tabelka w artykule ) i w jakich jednostkach jest wyrażone cale, milimetry, stopnie? Pewnie dla astrofotografów to proste, dla mnie nie. Druga sprawa to imię i nazwisko tłumacza, powinno być wymienione na początku artykułu po danych autora. Poza tym, dołączam się do pochwał, tak trzymać. :helo::helo::helo:

 

 

pozdro

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam :notworthy: oraz :helo: za pomysł. Moim zdaniem ta stronka przy takim zapale szybko zostanie w pełni uruchomiona. Pomysł i wykonanie jest wg. mnie świetne!!! Kolory odpowiednie i nie męczy się wzrok (zwłaszcza podczas nocnych odwiedzin:P) Życzę powodzenia i podpisuję się obydwiema rękami (jeśli ktoś usunie tą stronkę będzie miał z Nami do czynienia :P;) ):D Życzę powodzenia i wytrwałości!!! Już nie mogę się doczekać oficjalnego otwarcia :szczerbaty: Demo artyqł jest wg. mnie napisany świetnie!!! Dobrze, iż dodane są zdjęcia- pomagają bardzo ;)

Edytowane przez Stasiu_1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam  :notworthy:  oraz  :helo:  za pomysł. Moim zdaniem ta stronka przy takim zapale szybko zostanie w pełni uruchomiona. Pomysł i wykonanie jest wg. mnie świetne!!! Kolory odpowiednie i nie męczy się wzrok (zwłaszcza podczas nocnych odwiedzin:P) Życzę powodzenia i podpisuję się obydwiema rękami (jeśli ktoś usunie tą stronkę będzie miał z Nami do czynienia :P;) ):D Życzę powodzenia i wytrwałości!!! Już nie mogę się doczekać oficjalnego otwarcia :szczerbaty: Demo artyqł jest wg. mnie napisany świetnie!!! Dobrze, iż dodane są zdjęcia- pomagają bardzo ;)

 

Dziekuje, to naprawde wspiera :)

 

Jako, ze dostalem od Was sporo maili odnosnie pomyslu tlumacznia zachodnich artykulow, mysle, ze ten dzial serwisu rusze znacznie szybciej. W tej chwili rozmawiam z dwoma osobami, ktore sa zainteresowane tlumaczeniem i jezeli tylko zamkne te sprawe, to za ok 2 tyg. powinienem uruchomic ten dzial. W planie mam publikowanie conajmniej 10 artykulow miesiecznie, wiec mysle, ze bedzie co czytac.

 

A koledze Domkowi proponuje, aby nie tracil wiecej czasu na wysylanie "namietnych" maili do moich partnerow za granica. Jak myslicie, jak sie musze czuc tlumaczac, "o co temu facetowi chodzi"? To zwyczajny obciach dla naszego kraju. Brak slow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole, znacie kogos z wolnym czasem, swietnym angielski i bardzo dobrym polskim, no i rozumiejacym terminologie astro?

W przyszłości zamierzam być tłumaczem, narazie studiuję filologię. Gdyby była potrzebna pomoc z checią pomogę, na ile mi tylko wiedza pozwoli. Chociaż na szczęście astroteksty z reguły nie są mocno skomplikowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.