Skocz do zawartości

[S] ZWO AM5 - Warszawa


janekosa

Rekomendowane odpowiedzi

Z bólem serca wystawiam na sprzedaż montaż ZWO AM5 zakupiony w preorderze w teleskopy.pl

 

w zestawie jest wszystko co dali Chińczycy, czyli walizeczka na głowice, pilot, jakieś kabelki, klucze imbusowe, wyniki pomiarów PE, instrukcja itp. oraz oczywiście statyw karbonowy. 
Pozbyłem się pudełka od montażu (to taki zwykły karton był) ale mam pudełko od statywu. 
 

montaz odebrany we wrześniu i nie był ani razu użyty. Od tamtej pory stoi i czeka na lepsze czasy ale niestety zamiast tego przyszły czasy gorsze. Nie ma na nim absolutnie żadnych oznak użytkowania. Jest w stanie 100% fabrycznym. 
 

niestety nie mogę znaleźć paragonu, jednak mam numer zamówienia oraz potwierdzenie transakcji z karty w historii konta. @teleskopy.pl teleskopy.pl czy mogę prosić o potwierdzenie że „w razie w” to wystarczy do uznania gwarancji? Paragonu jeszcze będę szukał ale trochę tracę nadzieje. 
 

montaż jest do obejrzenia i pomacania w Józefowie pod Otwockiem lub w Warszawie. Ubezpieczona wysyłka na koszt kupującego jest możliwa po przedpłacie, chociaż ze względu na wartość wolałbym odbiór osobisty.

 

jeżeli ktoś chciałby sprawdzić działanie montażu, to zapraszam z własnym zasilaczem 12V, bo producent nie przewidział ;) 

 

cena jaką proponuję to 12 tys zł czyli nieco taniej niż obecna cena samej głowicy bez statywu (i to przy braku dostępności, więc pewnie po dostawie będzie drożej)
dopuszczam możliwość jakiegoś barteru, jednak minimum 8-9 tys muszę dostać w żywej walucie. Z rzeczy które mogę przyjąć w rozliczeniu: 

- dobrej jakości okular około 10 mm

- dobrej jakości dwuzakresowym filtr mgławicowy lub anty-LP 2”

- dobrej jakości filtr Ha 2”

- jakaś kamerka planetarna od ZWO


 

 

 

DD1A62ED-50D2-455C-A56B-50D2128A9779.jpeg

9FFCA90D-E986-4BD5-A11B-0ED7ECF45447.jpeg

893FF128-473D-4BA5-BC24-EB841A25F347.jpeg

Edytowane przez janekosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • janekosa zmienił(a) tytuł na [S] ZWO AM5 - Warszawa
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.