Skocz do zawartości

Prośba o wykasowanie wszystkich moich postow


Gość zbig

Rekomendowane odpowiedzi

Moze jako mlody stazem na tym forum nie powinienem zabierac glosu, jednak licze na pewna doze tolerancji, o ktorej tak tu piszecie.

 

Otoz chcialbym zabrac glos w obronie "sn3...". Moim zdaniem dyskusja z nim "na argumenty" byla wartosciowa. I nie jest prawda to, ze ten czlowiek nie potrafil przyznac sie do swoich bledow, gdy sie mu je wytknelo. Prawda jest natomiast ze po kilku postach, kontestujacych polowe wiedzy, ktora obecnie posiada ludzkosc, napisal co mysli o nich mysli. Przez pol watku "predkosc swiatla" prosil autorow tych postow o jakies merytoryczne argumenty, jednak sie ich nie doczekal. Byc moze nie zachowywal sie dyplomatycznie, ale z drugiej strony byc moze czasem trzeba napisac precyzyjnie i jednoznacznie jakie ma sie zdanie na konkretny temat. Jak to sie mowi "moze to nie byla obraza tylko diagnoza". Moze niedostatecznie zaakcentowal, ze ma na mysli tresci postow a nie ludzi je piszacych, a moze zbyt pochopnie przeniosl oceny postow na ludzi. Tego nie wiem.

 

Osobiscie zaluje, ze wspomniana osoba oposzcza forum. Nie powiem, ze zgadzam sie ze wszystkimi jego wypowiedziami, jednak radzie forum proponuje przemyslec krytyke - szczegolnie jesli wyrazal ja ktos "bardzo inteligentny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście może się zdarzyć że skonstruujesz regułę logiczną INNĄ niż ta, którą wymyślił autor testu, ale pozwalającą JEDNOZNACZNIE wybrać JEDNĄ z podanych możliwości odpowiedzi. Wtedy jest ŹLE. Wszystko jest BEZDYSKUSYJNE i NIEPODWAŻALNE. :)

 

ciekawe czy są w stanie udowodnić, że INNA reguła logiczna świadczy o bezwzględnie gorszym aparacie skojarzeniowym niż ten wskazujący na odpowiedź właściwą.

 

ps. czy jest to dla nich poprostu "OCZYWISTE" ;)

Edytowane przez McArti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jako mlody stazem na tym forum nie powinienem zabierac glosu, jednak licze na pewna doze tolerancji, o ktorej tak tu piszecie.

Na tym forum każdy może zabrać głos, nawet jeżeli jest to jego pierwszy post. :)

 

Otoz chcialbym zabrac glos w obronie "sn3...". Moim zdaniem dyskusja z nim "na argumenty" byla wartosciowa.

Zgadzam się

 

Prawda jest natomiast ze po kilku postach, kontestujacych polowe wiedzy, ktora obecnie posiada ludzkosc, napisal co mysli o nich mysli.

Chodzi o to w jakim stylu to uczynił. W tym rzecz, że nie potrafił zachować się ani dyplomatycznie, ani kulturalnie, a od osoby na tym poziomie należy tego oczekiwać i wymagać.

 

Osobiscie zaluje, ze wspomniana osoba oposzcza forum. Nie powiem, ze zgadzam sie ze wszystkimi jego wypowiedziami, jednak radzie forum proponuje przemyslec krytyke - szczegolnie jesli wyrazal ja ktos "bardzo inteligentny".

W pewnym sensie też żałuję. Żałuję, bo mógł przekazywać nam swoją wiedzę.

Ale w ostatecznym rachunku chyba nie żałuję. Gdyż po pewnym czasie nie miałby komu przekazywać tej wiedzy. Stwierdziłby, że większość z nas to głupie dziewuchy i chłopy. Przypuszczalnie już tak stwierdził.

 

Zresztą sam napisał, że w tym kraju nie ma z kim dyskutować.

 

A ja jeszcze raz zapytam. Dlaczego nie założy własnego forum? Na wysokim poziomie merytorycznym. Przecież może być to forum zamknięte, gdzie zaprosi osoby "na odpowiednim poziomie".

Edytowane przez Robert_Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy są w stanie udowodnić, że INNA reguła logiczna świadczy o bezwzględnie gorszym aparacie skojarzeniowym niż ten wskazujący na odpowiedź właściwą.

ps. czy jest to dla nich poprostu "OCZYWISTE" ;)

Nikt się nie zastanawia nad regułami, dostają arkusz odpowiedzi typu 1a 2e 3c 4b... Jak dawny test na PRAWO JAZDY.

Zestawu zadań nie dostajesz do domu, jest wielokrotnego użycia na sesjach, nie mam aż tak fotograficznej pamięci żeby zapamiętać 45 zadań graficznych. Ten nad którymi się zastanawiam dłużej - spamiętam ale wszystkich wariantów odpowiedzi już nie. Nie masz pojęcia jakie reguły były właściwe i które zadanie zostało rozwiązane źle. :)

A tak w ogóle - ciekawe jest że gdy pierwszy raz testowałem się - połowę zadań zrobiłem w 10 minut a potem coraz gorzej, chyba z 7 dało mi dużo do myślenia. A przed testem trochę ćwiczyłem! Wynik był słaby, chgyba 142...

Po trzech latach przypadkiem zauważyłem w gazecie notkę o teście - wskoczyłem w auto i ledwo zdążyłem dojechać do Świdnika. 40 zadań zajęło mi 10 minut. 4 - jakieś 15 minut. No i nad jednym główkowałem, wreszcie znlazłem JEDNOZNACZNĄ REGUŁE - tylko jedna odpowiedź ją spełniała - ale chyba to właśnie nie było dobre! Oczywiście tym razem NIC nie ćwiczyłem przed testem.

Ńo i wynik znacznie lepszy, 145.

 

Bywaj! - Miłek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie też żałuję. Żałuję, bo mógł przekazywać nam swoją wiedzę.

Ale w ostatecznym rachunku chyba nie żałuję. Gdyż po pewnym czasie nie miałby komu przekazywać tej wiedzy. Stwierdziłby, że większość z nas to głupie dziewuchy i chłopy. Przypuszczalnie już tak stwierdził.

A ja, owszem, żałuję. Dobrej, profesjonalnej wiedzy i dyskusji nigdy nie za wiele na forum. Myślę o tym szczególnie, gdy widzę burzliwy rozwój dzisiejszego wątku dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, owszem, żałuję.  Dobrej, profesjonalnej wiedzy i dyskusji nigdy nie za wiele na forum.

I dlatego jeszcze raz powtórzę, bo chyba nie zostałem dobrze zrozumiany.

Żałuję z punktu widzenia "Dobrej, profesjonalnej wiedzy i dyskusji, której nigdy nie za wiele na forum".

Nie żałuję z punktu widzenia "rozstania z osobą, tą osobą". Zresztą to był jej wybór.

 

Myślę o tym szczególnie, gdy widzę burzliwy rozwój dzisiejszego wątku dnia.

 

Niestety. Też ze zdziwieniem, momentami z niesmakiem i mieszanymi odczuciami obserwuję to zjawisko. Postanowiłem jednak w tamtym wątku nie zabierać głosu.

Dyskutować można na każdy temat, tym bardziej na Hyde Parku. Ale należy dbać o poziom dyskusji, a tego mi tam brakuje.

Ta ostatnia uwaga dotyczy kilku wypowiedzi. Nie będę pisał, których, a tym bardziej ich cytował, aby nie zaśmiecać tego wątku.

Edytowane przez Robert_Bodzoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.