Skocz do zawartości

Prośba o wykasowanie wszystkich moich postow


Gość zbig

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze moderatora o wycięcie fragmentu postu nr 12, który był powodem napisania skasowanej do kosza odpowiedzi . http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=8765&st=0

"Generalnie cały powyższy post to bełkot plus niezdrowa propaganda. Dziw bierze, że moderatorzy tylko czekają, aż zacznie się kolejna pyskówa. "

 

Jak chcecie aby jakis .... nazywal czyjes posty belkotem i tp. to prosze tak zostawic .

Moderatorze jak uważasz ,ze posty s3nn0c nie sa dla mnie obrażliwe i pozwalasz mu w na takie zachowaniei to wykasuj WSZYSTKIE moje posty na tym forum .

Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym mam takie prawo . Żądam tego .

 

Zbigniew Wyszyński .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, czasami taka wymiana zdań wzbudza nadmierne emocje. Dlatego kolejny raz apeluję, aby zanim ktoś zechce podjąć tak drastyczny krok, jakim jest wycofanie się z forum lub wykasowanie wszystkich swoich postów, ochłonął i przemyślał sprawę na spokojnie.

Przecież osobę z którą nie można dojść do porozumienia można zignorować i zakończyć z nią dyskusję. A oprócz osoby, która wyprowadziła nas z równowagi są jeszcze dziesiątki innych, dla których warto pisać.

 

Teraz mamy taką piękną porę roku. Polecam spacer za miasto każdemu kto chce podreperować nadszarpnięte nerwy. Naprawdę warto.

 

:flower:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, czasami taka wymiana zdań wzbudza nadmierne emocje. Dlatego kolejny raz apeluję, aby zanim ktoś zechce podjąć tak drastyczny krok, jakim jest wycofanie się z forum lub wykasowanie wszystkich swoich postów, ochłonął i przemyślał sprawę na spokojnie.

Przecież osobę z którą nie można dojść do porozumienia można zignorować i zakończyć z nią dyskusję. A oprócz osoby, która wyprowadziła nas z równowagi są jeszcze dziesiątki innych, dla których warto pisać.

 

Teraz mamy taką piękną porę roku. Polecam spacer za miasto każdemu kto chce podreperować nadszarpnięte nerwy. Naprawdę warto.

 

:flower:

Zgadzam się z tą opinią. :Beer:

Co do wykasowywania własnych postów to właśnie po to wprowadzono ograniczony czas edycji .

Był jeszcze jeden powód ale bez związku z pierwszym. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie postąpili, gdy wasze odpowiedzi na wyśmiewanie sie przez s3nn0c byly wrzucane do kosza ?

Przeciez takie zwroty jak : przepraszam za takie infantylne pytanie, ale może jednak ktoś będzie łaskaw mnie oświecić, czy prawem lajkonika itp. świadczą o zagrożeniu pytającego , czy piszącego wyśmianiem przez s3nn0c . Wobec mojej osoby jest to przez moderatorów akceptowane . Ponawiam prośbę o wykasowanie moich postów . Skoro s3nn0c moze mnie obrazac ,a ja nie mam nawet mozliwosci odpowiedziec bo zaraz kosz . Zbigniew Wyszyński

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym Ci pisał ,ze Twoje posty to bełkot, a Ty jak to zripostujesz to post w koszu ?

 

To bym się też zdenerwował i może zrobił tak jak Ty. Ale to byłoby działanie pod wpływem emocji i niekoniecznie najlepsze. Dlatego kilku kolegów, którzy stoją z boku całej sprawy i oceniają ją na chłodno, podpowiada co zrobić.

 

Myślę, że sprawę powinien wyjaśnić moderator, który wyrzucił odpowiedź Zbiga do kosza. I rzeczywiście ta odpowiedź powinna, moim zdaniem, tam wylądować. Pytanie tylko - czy tylko ta odpowiedź, czy coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłem przegapić ten przeuroczy wątek.

 

Po pierwsze, nie życzę sobie, aby jakiś moderator edytował moje posty. Zwykła kultura tego wymaga - posty się co najwyżej usuwa, drogi panie moderator. Edytowanie postów przez moderatora jest najbardziej chamską i prymitywną, pozbawioną jakiegokolwiek szacunku dla rozmówcy formą moderowania i wypadałoby, aby tutejsi moderatorzy zaczęli to dostrzegać.

 

Po drugie, jeśli post już MUSI być edytowany (bo moderator nie jest w stanie opanować podstaw kulturalnego moderowania), jego psim obowiązkiem jest zamieszczenie w poście stosownej adnotacji.

 

Po trzecie, moderator dbający o poziom dyskusji powinien przede wszystkim zainteresować się postami samego pana zbiga, które rażą nieuctwem, głupotą i tanim prowokatorstwem na poziomie adekwatnym do poziomu grup paranaukowych. Ponieważ tego nie robi...

 

...po czwarte, proszę o usunięcie z posta #9 wspomnianego wątka zdań:

 

"Jak zauwazyliscie przezntujac tylko uznawany punkt widzenia na dany temat mniej sie wyjasnia, tzw. krótka piłka. Wątek szybko jest martwy. Choć zdarzyło mi sie być w MediaMarkt to nic tam nie kupiłem. Takie reklamy nie skłaniają mnie do zakupów."

 

Dziwię się, że owe zdania nie przeszkadzają, a nazywanie ich bełkotem - tak. To zapewne jakiś nowy, nieznany mi poziom wyrafinowanego moderowania forów podobno mających coś wspólnego z nauką. Problem w tym, że uogólniające negowanie "uznanego punktu widzenia nauki" na forum astronomicznym świadczy wyłącznie o jego spadającym poziomie.

 

Po piąte, proszę mi wyjaśnić, o co chodzi w stwierdzeniu:

 

"Efekt Dopplera jest słabym efektem i nie potrzeba kolosalnych wartosci aby ulegl matematycznie zmianie. Ponadto jest dokladnie mierzony."

 

gdyż z mojego punktu widzenia to bełkot. I to niezależnie od tego, czy moderator mi go wytnie, czy nie. Można próbować się domyślać sensu wypowiedzi, ale poziom niechlujstwa jest tu katastrofalny.

 

Po szóste, jeśli przeszkadza Wam nazywanie bełkotu bełkotem, proszę publicznie uzasadnić, dlaczego w tym temacie nie przeszkadza Wam zamieszczanie chamskich rad w rodzaju:

 

Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

 

Oraz, już po siódme, uprzejmie informuję, że jeśli sami moderatorzy nie zadbają o to, aby kolega zbig swoim pseudonaukowym bełkotem nie utrudniał rzetelnej wymiany zdań na tematy fizyczne i astronomiczne, będę te posty nazywał bełkotem - naturalnie tam, gdzie na to zasługują. Czyli parę razy jeszcze ten wyraz zobaczymy.

 

To by było na tyle. Oczekuję, że nie będzie kumoterstwa, moderator przeprosi mnie za bezczelną zmianę treści posta, usunie szkalujące naukę wypowiedzi z postu kolegi zbiga oraz zadba o to, aby podobne treści nie pojawiały się w jego kolejnych postach. Oraz odpowie na postawione w tym poście pytania.

 

Z ukłonami,

 

s3nn0c

Edytowane przez s3nn0c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" ... które rażą nieuctwem, głupotą i tanim prowokatorstwem na poziomie adekwatnym do poziomu grup paranaukowych ..."

 

widac nie za bardzo orientujesz sie w temacie... grupy paranaukowe

istnialy, istnieja i beda istniec. Oprocz rzeczy ocierajacych sie sf jest

tam duzo tematów ciekawych, nawiazujacych do wspolczesnej

nauki. A okreslanie kogos jako nieuka, glupka, itp to jedynie chamstwo

i cwaniactwo, ktore jak widac z racji anonimowosci sieci widac bardzo co

niektórym odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A okreslanie kogos jako nieuka, glupka, itp to jedynie chamstwo

i cwaniactwo,  ktore jak widac z racji anonimowosci sieci widac bardzo co

niektórym odpowiada

 

Jestem gotów to zrobić twarzą w twarz, wierz mi.

 

Poza tym jesteś naiwny sądząc, że jestem anonimowy. Nie jestem. Przeciętnie inteligentny użytkownik internetu jest w stanie zidentyfikować mnie w kilkanaście sekund. Bynajmniej nie ukrywam swojej tożsamości - ograniczam się do bycia łatwo identyfikowalnym nikim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZNOWU się zacznie.

 

Do mnie masz pretensje? To podrepcz łaskawie do pierwszego posta, tam się uchowało wycięte z mojej wypowiedzi zdanie. Jak brzmiało?

 

"Generalnie cały powyższy post to bełkot plus niezdrowa propaganda. Dziw bierze, że moderatorzy tylko czekają, aż zacznie się kolejna pyskówa."

 

Na szczęście tym razem prymitywna pyskówa nie zabiła całkiem sensownego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poza tym jesteś naiwny sądząc, że jestem anonimowy. Nie jestem. Przeciętnie inteligentny użytkownik internetu jest w stanie zidentyfikować mnie w kilkanaście sekund. Bynajmniej nie ukrywam swojej tożsamości - ograniczam się do bycia łatwo identyfikowalnym nikim"

 

ma prosbe, przestaj sie wymadrzac ! nie znamy sie i poznac nie mam zamiaru

wiec oszczedz sobie tych uwag. Jak koniecznie chcesz kazdemy dogryzac to zastosuj sie do tego co napisales, przyjedz na zlot i powiedz osobiscie

A jak nie to zakoncz i tyle...

 

a co do danych, jakos wiekszosc podaje tutaj swoje dane, jak na

razie poslugujemy sie "normalnymi" adresami, czyli miasto, itp - tego u ciebie brak ... :) smieszny jestes i tyle

Edytowane przez mbodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma prosbe, przestaj sie wymadrzac ! nie znamy sie i poznac nie mam zamiaru

wiec oszczedz sobie tych uwag. Jak koniecznie chcesz kazdemy dogryzac to zastosuj sie do tego co napisales, przyjedz na zlot i powiedz osobiscie

A jak nie to zakoncz i tyle...

 

a co do danych, jakos wiekszosc podaje tutaj swoje dane, jak na

razie poslugujemy sie "normalnymi" adresami, czyli miasto, itp - tego u ciebie brak ... :) smieszny jestes i tyle

 

Zaczynam się coraz lepiej bawić. Wymądrzać, powiadasz. Wiesz, czegoś się naucz: braku tolerancji dla nieuctwa w internecie. Myli Ci się wolność ze swobodą. Fakt, że tolerujesz bez kłopotów pseudonaukowe bzdety - ba, bzdety nawet potencjalnie szkodliwe dla popularyzacji nauki - a masz zastrzeżenia do nazywania ich bełkotem, dobitnie świadczy, że nie potrafisz jeszcze rzetelnie oceniać wpływu tego typu działań. Z faktu, że w internecie każdy może pisać, nie znaczy, że każdy powinien.

 

Po drugie, przyjmij do wiadomości, że fakt, iż nie zawarłem danych osobowych, nie czyni mnie osobą niekulturalną. Przymusu zamieszczania danych osobowych tu nie ma, o ile zauważyłem wypełniając formularz rejestracyjny, zatem z łaski swojej zachowaj swoje wyssane z palca uprzedzenia dla siebie.

 

Co więcej, na żadnym z forów nigdy swoich danych nie podaję, z zasady bowiem nie udostępniam ich na lewo i prawo. Tożsamości zaś nie ukrywam - wystarczy zamiast chamskiego wypominania po prostu grzecznie zapytać. A gdy na grzeczność nie stać, zawsze można użyć mózgu. Prawdziwy problem powstaje zaś dopiero wtedy, gdy kogoś nie stać ani na jedno, ani na drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe: przestan juz pisac bo coraz bardziej sie pograzasz...

 

Tak, masz rację, na tym forum pogrążam się nazywając pseudonaukowy bełkot bełkotem. Natomiast moderatorzy nie reagując na prymitywne prowokacje kolegi zbiga dbają o świetlaną przyszłość forum.

 

Powiem Ci wprost: mam dość. To drugie podejście i o dwa za dużo. Do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyjąś wypowiedź "bełkotem" może nazwać tylko ktoś kto jest w "bełkocie" specjalistą . Jak widać jeden wart drugiego . Panowie , albo zgoda albo ostrzeżenia dla jednego i drugiego . Wasz wybór , pogadajcie sobie na priv , to nie boli .

 

Będzie nam miło jak się dogadacie :Beer:

 

Jak nie to po północy jeden i drugi dostanie po żółtej kartce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci wprost: mam dość. To drugie podejście i o dwa za dużo. Do widzenia.

 

Żegnasz się z naszym kolegą, czy z całym forum? Mam nadzieję, że to drugie. Czytałem wiele Twoich wypowiedzi (nie tylko na tym forum). Wnioskuję z nich, że jesteś osobą bardzo inteligentną, ale jeszcze bardziej przemądrzałą. Chyba lubisz mówić innym, że są głupkami i chyba sprawia Ci to przyjemność. Przykre, ale prawdziwe. :angry: Przynajmniej takie są moje odczucia.

 

Dlatego nie zmartwię się, jak dotrzymasz słowa i Twoje pożegnanie będzie pożegnaniem z tym forum. Piszę takie słowa pierwszy raz. Do tej pory zachęcałem tych, którzy chcieli opuścić nasze grono, aby pozostali. Dlaczego tym razem czynię odwrotnie? Pomyśl. Jesteś bardzo inteligentny.

 

A może jednak zastanowisz się i zmienisz swoją postawę? Jeżeli Ci się to uda, proszę zostań. Jeżeli nie, żegnaj.

 

Robert Bodzoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.