Skocz do zawartości

Kupno wspólne kamer i akcesorii od firmy Player One


Rekomendowane odpowiedzi

 

54 minuty temu, Kajojk napisał(a):

Cały asortyment wchodzi w grę??

Tak, wszystko co tylko dusza zapragnie, napisz co chcesz... na pw, podam ci ceny i zobaczysz co dla ciebie będzie korzystniejsze i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, benek napisał(a):

Jest mnóstwo innych rzeczy, do których mam dostęp po cenach meeega konkurencyjnych

 

Każdy "chińczyk" u którego kupiłem ze 3 sztuki tego samego produktu na raz, pytał czy nie został bym ich dystrybutorem, bo są gotowi zrobić super ceny. Także tego.... 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marek_N napisał(a):

 

Każdy "chińczyk" u którego kupiłem ze 3 sztuki tego samego produktu na raz, pytał czy nie został bym ich dystrybutorem, bo są gotowi zrobić super ceny. Także tego.... 🤣

Kto tutaj mówi o dystrybucji ? Przeczytaj ze zrozumieniem - sklep w Europie ! 2 dni paczka w domu.

Także ten tego...🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, benek napisał(a):

Kto tutaj mówi o dystrybucji ?

 

Ty, a kto niby inny :)

 

No nic, pomagaj kolegom (i koleżankom) - tylko sugerowałem, że każdy zakup "grupowy" wiąże się z lepszymi cenami....

 

PS. ta maniera "wku*wionego" handlarza nie rokuje za dobrze, więc warto przemyśleć sposób komunikacji.

Edytowane przez Marek_N
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Marek_N napisał(a):

 

Ty, a kto niby inny :)

 

No nic, pomagaj kolegom (i koleżankom) - tylko sugerowałem, że każdy zakup "grupowy" wiąże się z lepszymi cenami....

 

PS. ta maniera "wku*wionego" handlarza nie rokuje za dobrze, więc warto przemyśleć sposób komunikacji.

 

Nie bardzo rozumiem... temat wisi od kilku miesięcy, zmieniam sprzęt i pojawiły mi się fajne możliwości - a więc napisałem na forum, ktoś będzie chciał to skorzysta.

A jak ty masz fajne ceny od chińczyka bo kupiłeś u nich kilka rzeczy to zaproponuj kolegom - może komuś sprawisz przyjemność. 
Nikt nikogo do niczego nie zmusza i nie wiem co za manierę masz na myśli i co jest złego w moim sposobie komunikacji - ja handlarzem nie jestem, a nawet gdy bym był samym Panem Miyagi z karate kid to ktoś sam sobie zadecyduje czy cena mu odpowiada. A jak będzie odpowiadała, zamówi, rachunek EU, gwarancja ... co to za różnica czy sklep Niemcy, czy sklep Włochy.

 

Mam nadzieję, że już nic więcej nie masz do dodania, bo ja nie mam.

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.