Skocz do zawartości

Kupno wspólne kamer i akcesorii od firmy Player One


Kajojk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy zakręcenie

 

Mam pytanie czy ktoś z forum chciałby kupić wspólnie kamerę bądź inne rzeczy od firmy Player One??

https://player-one-astronomy.com/product/

Po długim czasie pisania z tą firmą jestem w kontakcie z osobą która może dać rabat .

Oczywiście rabat będzie uzależniony od ilości kupionych rzeczy.

Jeżeli bylibyście zainteresowani piszcie w komentarzach co byście chcieli kupić a ja zbiorę wszystkie informację i przedstawię listę .

Zobaczymy co z tego wyjdzie .

 

Pozdrawiam

Kamil Styczewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maro21 napisał(a):

No to zapytam o uranus c pro? A jak z gwarancją?

Ja jestem osobą prywatną nie mam firmy więc gwarancja tylko będzie możliwa przez wysłanie z powrotem do Chin.
A ponieważ ani teleskopy.pl ani delta optical nie mają w swojej ofercie tych produktów na własną rękę próbuję coś załatwić w niższych cenach.
Moim zdaniem ale to tylko moje zdanie Player One ma lepsze produkty od ZWO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Miesilmannimea napisał(a):

Gwarancje też będziesz załatwiał? ;)

Nie ma problemy jak wyślesz mi kamerę do mnie gdzie mieszkam i prześlesz na moje konto za przesłanie dalej do Chin to nie ma problemu😉😀
Może do przyszłego tygodnia poczekam na zgłoszenia , a później wyślę e-maila i dowiem się wszystkiego co z gwarancją może uda się więcej wynegocjować 😁.

 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja ciekawa, ale nie lubię "gwarancji realizowanej w ChRL".

U źabojadów są z Vatem i gwarancją w EU.
https://www.univers-astro.fr/en/cooled-for-deep-sky/1100-ares-c-pro-camera-color-imx533-player-one.html

Nie rozumiem "skrytości" z tym rabatem. Jak jest pół ceny to ok. Ale jak wyjdzie podobnie to chyba nie ma sensu. Ile osób na raz w danym momencie kupuje akurat kamerę. Napiszesz coś więcej?
Bez urazy ale to wygląda jakby Twoja miała wyjść za free, bo skrzyknąłeś 5 osób. ;)

Edytowane przez motowilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
2 godziny temu, motowilk napisał(a):

Opcja ciekawa, ale nie lubię "gwarancji realizowanej w ChRL".

U źabojadów są z Vatem i gwarancją w EU.
https://www.univers-astro.fr/en/cooled-for-deep-sky/1100-ares-c-pro-camera-color-imx533-player-one.html

Nie rozumiem "skrytości" z tym rabatem. Jak jest pół ceny to ok. Ale jak wyjdzie podobnie to chyba nie ma sensu. Ile osób na raz w danym momencie kupuje akurat kamerę. Napiszesz coś więcej?
Bez urazy ale to wygląda jakby Twoja miała wyjść za free, bo skrzyknąłeś 5 osób. ;)

Zgadzam się z tobą jeśli wyjdzie podobnie co we Włoszech to się nieopłaca. Moja napewno nie wyjdziesz za free nie wiem skąd taki pomysł , zresztą jak będę miał info to załączę email. Uważam poprostu że kamery tego producenta są lepsze niż ZWO to po pierwsze a po drugie jak będzie więcej chętnych to i cenę można negocjować. Mam nadzieję że nie będzie to 5%. Jak tak będzie to szkoda zachodu. A skrytości z rabatem nie ma poprostu Pani z Player One na wstępie powiedziała ,że będzie uzależniony od ilości sprzętu , jeszcze jej nie wysłałem info co to będzie za sprzęt dlatego nie wiem ile rabatu dadzą. 

Edytowane przez Kajojk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, apolkowski napisał(a):

A może zapytać @teleskopy.pl teleskopy.pl po zebraniu deklaracji, czy są zainteresowani pośrednictwem i jakie ceny końcowe mogliby zaproponować zakładając, że będą gwarantem sprzętu?

Teleskopy i Delta jak by byli zainteresowani to myślę że już dawno by podjęli współpracę a nie tylko ZWO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, apolkowski napisał(a):

A może zapytać @teleskopy.pl teleskopy.pl po zebraniu deklaracji, czy są zainteresowani pośrednictwem i jakie ceny końcowe mogliby zaproponować zakładając, że będą gwarantem sprzętu?

W teleskopach.pl zapowiedź kamer Player One jest chyba od ponad roku i jak na razie nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, motowilk napisał(a):

Opcja ciekawa, ale nie lubię "gwarancji realizowanej w ChRL".

U źabojadów są z Vatem i gwarancją w EU.
https://www.univers-astro.fr/en/cooled-for-deep-sky/1100-ares-c-pro-camera-color-imx533-player-one.html

Nie rozumiem "skrytości" z tym rabatem. Jak jest pół ceny to ok. Ale jak wyjdzie podobnie to chyba nie ma sensu. Ile osób na raz w danym momencie kupuje akurat kamerę. Napiszesz coś więcej?
Bez urazy ale to wygląda jakby Twoja miała wyjść za free, bo skrzyknąłeś 5 osób. ;)

Podlinkowałeś wersje kolorową.

Wersja mono jest tam 2 stówy droższa:

https://www.univers-astro.fr/en/cooled-for-deep-sky/1099-ares-m-pro-camera-mono-imx533-player-one.html

 

Ja ze swojej strony proponuję porównać i brac u Finów.

Kiedyś tam kupowałem, zadnych problemów, równiez ze zwrotem.

No ponad stówa w kieszeni zostaje:

https://www.astroart-store.com/product/2697/ares-m-pro

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jaro1 napisał(a):

Podlinkowałeś wersje kolorową.

Wersja mono jest tam 2 stówy droższa:

https://www.univers-astro.fr/en/cooled-for-deep-sky/1099-ares-m-pro-camera-mono-imx533-player-one.html

 

Ja ze swojej strony proponuję porównać i brac u Finów.

Kiedyś tam kupowałem, zadnych problemów, równiez ze zwrotem.

No ponad stówa w kieszeni zostaje:

https://www.astroart-store.com/product/2697/ares-m-pro

 

Ja linkowałem przykładową - ale dzięki wielkie za polecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kajojk napisał(a):

Zgadzam się z tobą jeśli wyjdzie podobnie co we Włoszech to się nieopłaca. Moja napewno nie wyjdziesz za free nie wiem skąd taki pomysł , zresztą jak będę miał info to załączę email. Uważam poprostu że kamery tego producenta są lepsze niż ZWO to po pierwsze a po drugie jak będzie więcej chętnych to i cenę można negocjować. Mam nadzieję że nie będzie to 5%. Jak tak będzie to szkoda zachodu. A skrytości z rabatem nie ma poprostu Pani z Player One na wstępie powiedziała ,że będzie uzależniony od ilości sprzętu , jeszcze jej nie wysłałem info co to będzie za sprzęt dlatego nie wiem ile rabatu dadzą. 

Nie no spoko. Ja będę kupował coś w horyzoncie 2-4 miesięcy, więc będę śledził wątek. Nie wiem od czego zacznę bo to kompletny nowy zestaw.

Poszedłbym w mono około rozmiaru cropa 1.6 ASP-C do deep wide field, raczej mono, ale na nowoczesnym sensorze - nie coś 5 letniego "bo cena". Zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No to ja się zdecydowałem na zakup bezpośrednio od producenta, w przyszłym tygodniu przyjedzie do mnie Apollo M-Max Pro (czyli IMX432 z chłodzeniem) - ale w sumie tylko dlatego, że akurat na tę kamerę mieli promocję (przeceniona z 849$ na 799$), więc z piętnastoprocentową zniżką cena wyszła całkiem atrakcyjna w porównaniu do cen w Europie. No i chyba żaden inny producent nie oferuje tej matrycy z chłodzeniem (w sensie z prawdziwym chłodzeniem termoelektrycznym, nie tak jak SVBony z samym wiatrakiem).

 

Wyszło 679,15$, czyli na nasze ok. 2.800zł, do tego będę musiał zapłacić siedem stów (VAT plus coś tam za odprawę) kurierowi przy odbiorze - czyli razem 3.500zł, więc tylko 300zł więcej, niż niechłodzona ASI432MM w Teleskopach. Natomiast miało to sens tylko ze względu na przecenę w sklepie P1 - w Europie tę kamerę znalazłem za 1019 euro, więc te 849$ z VATem i kosztem odprawy celnej to wyszłoby podobnie.

Edytowane przez Krzysztof z Bagien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.