Skocz do zawartości

OKULARY


JACEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do sprzedania uzywane w dobrym stanie okulary:

 

1 - 12,5mm ,1,25 plossl- Antares- 70,-pln

http://www.astrokrak.pl/sklep/product_info...&products_id=74

 

2- 15mm Celestron omni ,1,25- 70,-pln

http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...d7b60b373167028

 

3-katowka 90st.1.25 na lusterku kupiona na niemieckim e-bayu- 85,-pln

podobna do tej:

http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...d7b60b373167028

kont.

ph 0506011313. lub e-mail

jkaras@jasfbg.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-

ostrzegam przed transakcjami z JACEK.

 

W dniu 2005-07-25 12:14 wysłałem deklarację zakupu:

Witam-

zdecydowałem się na zakup u Ciebie

2- 15mm Celestron omni ,1,25- 70,-pln

Prosze o podanie kwoty do przelania na Twoje konto obejmującej również

koszt przesyłki,

 

W odpowiedzi 2005-07-25 12:19 otrzymałem:

Witam,

ok,odezwe sie w czwartek,mam troche wyjazdowej roboty.

astropozdrowko.

 

A dzisiaj 2005-07-27 15:40 dostałem:

Przykro mi ale wszystko sprzedaslem hurtem

 

Widać że JACEK zasadę dotrzymaywania danego słowa ma za nic.

Pozdrowienia

Jerzy Świeboda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego ,

Wybacz ale jezeli ktos bierze hurtem caly towar i daje za niego wiecej , transakcja realizowana jest w terminie 15 minut bez jakichkolwiek wyselek ,tzn.spotykamy sie w tym samym miejscu w Warszawie, to ma ten ktos pierwszenstwo.

Troche dziwnie rozumujesz ,ze odp. ok oddzwonie w czwartek jest pewnikiem dokonanej transakcji,przeprosilem Ciebie na pryv. e-mailu i uwazam za sprawe zamknieta.

Twoje zazalenie bylo by w pelni uzasadnione gdybym np. podal Ci no.konta,otrzymal cala kwote lub zaliczke i wycofal sie z transakcji,ale jak dobrze wiesz tak nie bylo .

Ja rowniez pisalem do wlascielciela lornetki 26/70 ze kupie ja jak sprzedam zeiss-a,zeiss jest prawie sprzedany , z tego co wiem to lornetka 26/70 tez ,i co drogi przyjacielu mam podobne bzdury pisac na forum i jego prywatny e-mail...

Takie jest zycie,jak juz Ci wspominalem,swiat kreci sie wokolo pieniadza a nie w okolo nas samych.

pozdrow

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście JACEK na priv-ie mnie przeprosił:

 

Nie bardzo wiem dlaczego "o.k odezwe sie w czwartek traktujesz jako

obietnice...."

chyba zglupailes jesli myslisz w ten sposob,a gdyby ktos znalazl sie kto do

wiecej to co mialem sprzedac tobie bo ty byles pierwszy??? czlowieku

opanuj sie bo swiat nie kreci sie wokolo ciebie tylko wokolo forsy

na forum mi nie zalezy ale to ja moge opublikowac twoja impertynecje, ktora

kazdy potraktuje smiechem....

 

Pozdrowienia

Jerzy Świeboda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie posadzam, ale wydaje mi sie, ze jesli ktos daje okreslona cene i zglasza sie chetny to przyzwoitosc nakazuje sprzedac pierwszej osobie gotowej zaplacic cene okreslona w ogloszeniu.

Nawet jakby pozniej znalazl sie ktos kto da wiecej, ale to sie raczej nie zdarza.

 

Takie jest moje zdanie :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę włos mi się zjeżył :burza:

Na szczęście, nie wszyscy są tacy - gdy ja kupowałem okular w identycznej sytuacji, sprzedawca z usmiechem mi napisał - "przeglądałem emaile w kolejności i byłes pierwszy". I świetnie się stało, bo teraz to mój ulubiony okular.

Cóż, są tacy, którymi rządzi pieniądz i dupa, a są też ludzie ceniący swoje słowo i godność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... próbowałem tu kupić (niedrogo bo niedrogą cenę wystawiono) MTO-11 CA. Wstępnie zarezerwowałem, co potwierdzono, i prosiłem o szczegóły.

Obiecanych szczegółów nie otrzymełem, pojawił się komunikat w wątku "nieaktualne, trafi w dobre ręce". Myślałem że to z powodu tego zarezerwowania i szczegółów ale nie, po dwu dniach na pytanie PW dostałem odpowiedź że ktoś mnie podkupił. Tylko PO CO potwierdzać że OK, zarezerwowane...

Przemilczę KTO sprzedawał.

 

A propos JACKA - poprostu nie odróżnia on ALLEGRO od tego tu forum.

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... próbowałem tu kupić (niedrogo bo niedrogą cenę wystawiono) MTO-11 CA. Wstępnie zarezerwowałem, co potwierdzono, i prosiłem o szczegóły.

Obiecanych szczegółów nie otrzymełem, pojawił się komunikat w wątku "nieaktualne, trafi w dobre ręce". Myślałem że to z powodu tego zarezerwowania i szczegółów ale nie, po dwu dniach na pytanie PW dostałem odpowiedź że ktoś mnie podkupił. Tylko PO CO potwierdzać że OK, zarezerwowane...

Przemilczę KTO sprzedawał.

 

W sprawie MTO 11CA. Nie lubię gdy ktoś kręci i dotyczy to mojej osoby. Po pierwsze nikomu nie zaklepywałem obiektywu. Pojawiło się kilka osób zainteresowanych, które prosiły o fotki i szczegóły. Fotki zrobiłem na drugi dzień i cierpliwie przesyłałem je zainteresowanym osobom nie dyskryminując nikogo. Trwało to dosyć długo więc trochę zdenerwowany zauważyłem wreszcie, że mogę je wysłać na forum co niedługo potem zrobiłem. Można to prześledzić po postach. Kolega Lampka jako jedyny wykazał prawdziwe zainteresowanie a może i refleks i po wymianie informacji to On został posiadaczem tego obiektywu. Pozostali chętni przez 2 godz. po umieszczeniu fotek jakoś nie dali znaku życia, więc poinformowałem w kolejnym poście, że sprawa już nieaktualna. Kultura(której brakuje niektórym osobom!!!) i sposób prowadzenia korespondencji upewnił mnie, że obiektyw trafi w dobre ręce.

A mógł trafić znacznie gorzej, o czym przekonałem się czytając tekst wyżej ..... brrrrrrrr.

I jeszcze jedno, obiektyw poszedł za 250zł i ja sam z chęcią pokryłem koszty transportu(to tak dla informacji, że opłaca się korespondować ze sprzedającym w miłej atmosferze a nie przypisywać sobie odrazu prawa do czegoś, czego nie jest się jeszcze właścicielem).

Pozdrawiam Mariusz

Edytowane przez marpio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie MTO 11CA. Nie lubię gdy ktoś kręci i dotyczy to mojej osoby. Po pierwsze nikomu nie zaklepywałem obiektywu. Pojawiło się kilka osób zainteresowanych, które prosiły o fotki i szczegóły. Fotki zrobiłem na drugi dzień i cierpliwie przesyłałem je zainteresowanym osobom nie dyskryminując nikogo. Trwało to dosyć długo więc trochę zdenerwowany zauważyłem wreszcie, że mogę je wysłać na forum co niedługo potem zrobiłem. Można to prześledzić po postach. Kolega Lampka jako jedyny wykazał prawdziwe zainteresowanie a może i refleks i po wymianie informacji to On został posiadaczem tego obiektywu. Pozostali chętni przez 2 godz. po umieszczeniu fotek jakoś nie dali znaku życia, więc poinformowałem w kolejnym poście, że sprawa już nieaktualna. Kultura(której brakuje niektórym osobom!!!) i sposób prowadzenia korespondencji upewnił mnie, że obiektyw trafi w dobre ręce.

A mógł trafić znacznie gorzej, o czym przekonałem się czytając tekst wyżej ..... brrrrrrrr.

I jeszcze jedno, obiektyw poszedł za 250zł i ja sam z chęcią pokryłem koszty transportu(to tak dla informacji, że opłaca się korespondować ze sprzedającym w miłej atmosferze a nie przypisywać sobie odrazu prawa do czegoś, czego nie jest się  jeszcze właścicielem).

Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Mariuszem,

To ze ktos pierwszy zadzwoni nie znaczy ze sprzet nalezy do niego, powtarzam nie otrzymalem zadnej przeplaty i to sprzedawca ocenia czy towar ma byc sprzedany za ta cene czy za inna jak i to czy cena ma byc podniesiona czy obnizona.

Widze ze w wielu z nas tkwi podworkowe przyzwyczajenie typu"obiecales"

Ludzie to jest gielda ,i kto da wiecej temu sie sprzedaje,powinno to byc oczywiste i jasne.

Tak, te forum traktuje jako alegro / szantaz kolegi co nie kupil okular ze teraz to on mi zrobi na forum- jest smieszne,nie zalezy mi na tym i nigdy nie zalezalo ,sprzedaje to co mam ,a jesli ktos da wiecej to ma pierwszenstwo/ bo niby dlaczego mialbym traktowac to inaczej-celem kazdego sprzedajacego jest sprzedanie po jak najlepszych warunkach dla siebie.

pozdrawiam

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwało to dosyć długo więc trochę zdenerwowany zauważyłem wreszcie, że mogę je wysłać na forum co niedługo potem zrobiłem.

(...)

Pozostali chętni przez 2 godz. po umieszczeniu fotek jakoś nie dali znaku życia...

Zapewne ci pozostali, co kontaktowali się przez PW, oczekiwali na odpowiedź PW. Ja akurat mam powiadomienie mailem przez PW więc nie śledzę wątku w AstroMarket bez przerwy, jak na serwisie aukcyjnym tuż przed zamknięciem aukcji. Tutaj "trwało to dosyć długo"...

 

Pisałem przecież że TANIO był ten MTO... Bywa że ktoś oddaje sprzęt ZA DARMO (dla zainteresowanych służę przykładem) ale co to wnosi do sprawy słowności w korespondencji dot. AstroMarket?

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów we wszystkich przedsięwzięciach!

:Salut: Miłek

 

JACEK: Kto chce sprzedać MAXYMALNIE nie stroi się w piórka tylko umieszcza ofertę w serwisie aukcyjnym, a w AstroMarket link z zastrzeżeniem ze wybierze korzystniejszą ofertę.

Odsyłaczy nie będę tu dawał na potwierdzenie, AstroForumowicze o tym wiedzą, sprzedawcy aukcyjni nie będą się trudzić.

 

M.

 

P.S.

Temat rozrósł się bez sensu, może to i dobrze, przestroga jest OGÓLNA bo nie sądzę by JACEK jeszcze tu odnosił sukcesy, skoro jawnie wyłożył swoje credo.

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygnusia za to tobie zycze sukcesow /tylko jakich??/ mnie na nich nie zalezy i nie zalezalo ,odnosnie kupiena czegos to uwazam ze jesli chcesz cos kupic to pilnuje sie czegos na kazdej aukcji a jesli sie nie zdazy to mozna miec pretensje do siebie samego. :Beer:

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygnusia za to tobie zycze sukcesow /tylko jakich??/ mnie na nich nie zalezy i nie zalezalo ,odnosnie kupiena czegos to uwazam ze jesli chcesz cos kupic to pilnuje sie czegos na kazdej aukcji a jesli sie nie zdazy to mozna miec pretensje do siebie samego. :Beer:

Do tej pory AstroMarket NIE BYŁ AUKCJĄ i mam nadzieję że nadal nie będzie, więc życzę Ci sukcesów aukcyjnych, bo te będą z pewnością większe niż możliwe do uzyskania w TYM FORUM, NIEKOMERCYJNYM I HOBBYSTYCZNYM.

 

Pozdrawiam! - Miłek

 

P.S.

Nic nie chciałem kupować od Ciebie.

 

Nie zdąży jeśli nie ma terminu.... Nie przebije bo skoro to nie aukcja i nie ma publikowanych cen do przebicia...

Nawet mi się to podoba, jako humor! :)

 

To co opisujesz w korespondencji do Jerzego to jest raczej PRZETARG, ale o nieustalonych (nieznanych dla przystępujących do "procedury przetargowej" warunkach. No i wyraźnie nastawiony jesteś na sukces HANDLOWY. :)

Edytowane przez cygnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory AstroMarket NIE BYŁ AUKCJĄ i mam nadzieję że nadal nie będzie, więc życzę Ci sukcesów aukcyjnych, bo te będą z pewnością większe niż możliwe do uzyskania w TYM FORUM, NIEKOMERCYJNYM I HOBBYSTYCZNYM.

 

Pozdrawiam! - Miłek

 

P.S.

Nic nie chciałem kupować od Ciebie.

 

Nie zdąży jeśli nie ma terminu.... Nie przebije bo skoro to nie aukcja i nie ma publikowanych cen do przebicia...

Nawet mi się to podoba, jako humor! :)

 

To co opisujesz w korespondencji do Jerzego to jest raczej PRZETARG, ale o nieustalonych (nieznanych dla przystępujących do "procedury przetargowej" warunkach. No i wyraźnie nastawiony jesteś na sukces HANDLOWY. :)

Dla ciekawostki,pare tygodni temu dzwonile z rezerwacje domku kemp.na 4 dni i tez uwazalem transakcje za dokonana bo umowlelm sie z ta osoba,pare minut temu dowiaduje sie ze juz to jest nieaktualne bo ktos chce wynajac na 16 dni :D i co mam miec do niego o to pretensje?ze sie umawial?nie dotrzymal slowa ?i ze jego dupa i homor-jak ktos tu napisal... dla mnie to oczywiste-KTOS DAL WIECEJ ZAROBIC KOMUS i ja wypadlem z gry,szukam dalej i nie robie z tego tragedjii,dla mnie to normalen prawo ,ktore obowiazuje od pokolen .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.