Skocz do zawartości

Różne zabawki


Gość TUR

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Poniżej lista zabawek, którymi się już nie bawię:

 

1. MTO 1000 z filtrem "Photographic Solar Filter M116x1" z Astrokraka. Nadaje się również swietnie do obserwacji wizualnych. MTO jest w dobrym stanie, choć ma zadrapania szczególnie przy gnieździe statywowym. Optyka jest w nienagannym stanie. Cena obiektywu wraz z filtrem 400 zł. zestaw dobry na zbliżające się zaćmienia ;-).

 

2. Okulary Orion 10 mm oraz 25 mm. Kupiłem wraz z tubą ED 80, ale ich niepotrzebuję. Okulary sa nowe. Cena 50 zł/szt.

 

3. Okulary rosyjskie: 6x, 8x, 12.5x, 14x. Cena za komplet 60 zł. Całość w bardzo dobrym stanie. Standard 1,25".

 

4. Telerad. Pierwotnie miał być używany do Taurusa 380 mm, ale poprzestałem tylko na przymocowaniu do teleskopu szukacza Oriona 8x50. Cena 150 zł.

 

5. Komputer IBM, troche leciwy :-)

- proscesor P100,

- HDD 800 MB,

- RAM 40 MB,

- stacja dyskietek,

- torba,

- zasilacz,

Komputer służył mi do GOTO Bartelsa. Rozstałem się z tym systemem sprzedając montaż EQ6, wiec komp nie będzie mi więcej służył. Minusem laptopa jest zdechnięta bateria oraz przewód zasilający, który nie łączy dobrze z kompem (trzeba znaleźć odpowiednie położenie przewodu, aby nie bylo przerw w zasilaniu).

Cena - 200 zł. Do kompa dodam gratis cały system Bartelsa wykonany przez PTL. Dodam jednak, że najparwdopodobniej jest spalony bezpiecznik, po ostatnich przygodach na Kudłaczach. Za zestaw dałem chyba kiedyś chyba cos ok. 1500 zł, więc cena jest bardzo okazyjna :-).

Wszystkie przedmioty są pokazane na załączonych fotach.

 

Do cen nie wliczałem, ewentualnych kosztów przesyłki.

 

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym chętnie wziąść ten ruski 6x. Jaka to ogniskowa ? Chyba 40 mm.

Za 1/4 ceny zestawu czyli 15 zł :-)) Jeśli oczywiście się zgodzisz.

Ale myślę że chcesz tego się pozbyć. Wpłace na konto.

 

Odpowiedz zaraz czy pójdziesz na to :rolleyes:

Edytowane przez Binocooler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gniewaj się Binocooler, ale nie chce mi się bawić w wysyłkę pojedyńczych okularów po 15 zł. Sprzedaje wszystkie razem.

 

PS. Masz chyba pelną skrzynkę, bo PW nie idą do Ciebie :-)

 

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli to jest 40 mm to Mi bardzo zależy. Po co mam kupować Plossla za 100 pln ? jak moge u Ciebie za grosze.

Także bardzo proszę o sprzedaż tej 1 sztuki.

Na taka okazję poluje od dłuższego czasu.

Plisssss :unsure: zrób dla Mnie wyjątek :Beer::Boink:

Edytowane przez Binocooler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się spóźniłem szkoda tylko, że nie poinformowałeś o tym fakcie na forum tak jak ja to zrobiłem wysyłając wiadomość równocześnie do Tura. Wtedy każdy by wiedział że oferta jest już nieaktualna a tak :unsure:

 

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Wstępnie potwierdzone są następujące rzeczy:

1) IBM + Bartels - Piniu,

2) Orion 25 mm - Limax.

3) Okular 6x - Binocooler

4) Pozostałe okulary rosyjskie - JS53.

5) Telerad - Michał Staniszewski.

6) MTO + okular Orion 10 mm - też jest zarezerwowany (nie pamiętam nicka).

 

Jeżeli ktoś zrezygnuje, to dam info w nowym wątku.

 

Zamykamy wątek i dziękuję wszystkim za zainteresowanie.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.