Skocz do zawartości

Pożegnanie Wakacji !! :-(


Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie kazdy z nas może pozegnać wakacjie które jeszcze trwają choc zbliżają się ku schyłku. :(:(:( ;(

Obecnie odbywa sie wiele imperz Pożegnanie Wakacji jest tak tez w moim mieście wystąpi min. Kasia Kowalska.

Niestety aż tak fantastyczna impreza niemoze złagodzic żalu tego iz wakacjie sie kończą.

Starałem sie wykożystac je na MAXA ale mysle ze nieudało mi się to w pełni ale to były piękne wakacjie.

W lipcu byłem we Wrocławiu i Kłodzku. Zwiedzięłm około połowy kotliny Kłodzkiej.

Byłem w Polanicy Zdrój, w Kudowie Zdrój, Czermnej oraz oczywiście w Kłodzku.

Byłem równiez w Nachodzie w Czechach. Weszłęm również na Szczeliniec Wielki.

Ok. 8 sierpnia byłem Częstochowie oczywiście obowiazkowo cała Jasna Góra :mrgreen: .

Niestety niemiałem przyjemności spodkac sie z Piotrkiem.

pozeg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od 6 lat nie miałem urlopu w lecie. Zawsze tylko wiosna, albo jesień, a czasem i zima. Ale unikanie sezonu ma swoje dobre strony - jest dużo taniej i nie trzeba się potykać o ludzi. Poza tym przyroda jest znacznie ciekawsza wiosną i jesienią. W lecie jest taki jakby duszny zastój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje i po wakacjach. Za parę miesięcy maturka... może by się człowiek coś zaczął uczyć??? :Boink:  :Boink:  :Boink:

Teraz wyniki z matury czesto decydują o przyjeciu na studia . Jak wiesz co dalej to tylko ucz sie przedmiotów co bedziesz zdawał na maturze, takze rozszerzone . Pozastale aby tylko dopuszczajace, mie liczą sie do niczego . Swiadectwo ukonczenia liceum to mozna uzyc zamiast papieru w WC jak braknie toaletowego . Nie liczy sie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyniki z matury czesto decydują o przyjeciu na studia . Jak wiesz co dalej to tylko ucz sie przedmiotów co bedziesz zdawał na maturze, takze rozszerzone . Pozastale aby tylko dopuszczajace, mie liczą sie do niczego . Swiadectwo ukonczenia liceum to mozna uzyc zamiast papieru w WC jak braknie toaletowego . Nie liczy sie .

 

Eeee można się pokaleczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że jestem oryginalna :szczerbaty:. Ja chcę natychmiast wracać do szkoły, bo tak mi nudno i tak się stęskniłam za całą klasą a nawet (niektórymi) psorami że już o niczym innym nie myślę. Jak się mieszka na obrzeżach Krakowa i w promilu kilku kilometrów nie ma nikogo w moim wieku to można zdechnąć z nudów <_<. We wrześniu mam dodatkowo obóz :D. A za dwa miesiące i tak będę chciała wakacje :ha:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w promilu kilku kilometrów nie ma nikogo w moim wieku to można zdechnąć z nudów

 

Człowiek by myślał że panna z Australi i do bitej drogi kilkadziesiat kilosów a tu patrz

Jak się mieszka na obrzeżach Krakowa

 

Wam młodzierzy to się teraz od telewizora i kompa tyłków nie chce ruszyć dlatego taka pustynia. :angry:

 

Człowiek po dyskotekach czy na basen po 20-40km jeździł a tu w Krakowie przed dom się nie chce wyjść.

@Elunia ty się pokaż na ulicy to przynajmniej faceci napewno się znajdą (chyba że wszyscy oślepli od monitorów). :D

 

Co do wakacji to już niedługo tak sie będziecie męczyć, potem będą 3 miechy na studiach :D , następnie 2 tygodnie (chyba że w Biedronce bedziecie pracowali :ha: ), potem 365dni B) z przerwami na wizyty u lekarzy :angry: a na końcu to wiecznie.

 

pozdrawiam i nie łamcie się

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się cieszę że już szkoła, bo znowu spotkam sie z moją klasą :Beer: ale z drugiej strony, w tym roku czeka mnie egzamin gimnazjalny <_< a później kolejne stresy, bo będę pierwszorocznym (kici kici) <_<  :o

 

no ja tez jestm w tym wieku i tez te same stresy <_<

tylko ze u mnie w liceum jest zakazane "kici kici" :helo: i są naprawde groźne kary za nieprzestrzeganie. Oby tylko dyrektor sie nie zmienił :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie rozpoczełem nauke w szkole średniej i jestem bardzo zadowolony bo już w rozpoczęcie roku poznałem wielu fajnych ludzi :Beer:

A tak poza tym to jest na co rzucić okiem :Loveit::Loveit: aż sie chce chodzić do szkoły :banan:

Nie bójcie się test gimnzjalny nie jest taki trudny :D

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że jest na co rzucić okiem to wierzę :banan::banan::banan:

i jutro do szkoły <_< pocieszać sie musze tym ze może za kilka dni bedę właścicielem ZRT :helo::helo: Jak dla mnie to na początek wystarczy :banan:

w gimnazjum u mnie tez jest na co rzucić okiem :Beer::Beer:

 

jak dobrze że jutro mam na 8.45 nie trzeba wstawac rano ufffffffffff :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek by myślał że panna z Australi i do bitej drogi kilkadziesiat kilosów a tu patrz

Wam młodzierzy to się teraz od telewizora i kompa tyłków nie chce ruszyć dlatego taka pustynia.  :angry:

 

Całkiem prawdopodobne <_<. Wywaliłam z domu kilka kumpelek nad wodę, ale tylko trzy razy. Najlepsze, że jak pytam co ich tak w Krakowie nie było to są szczerze zdumione.

 

Ale jaki numer nam dzisiaj wykręciła moja ukochana wychowawczyni. Zadała nam zadanie z majcy do domu. Przecież to już na dzieńdobry się można załamać. Teraz jak ją gdzieś słyszę to mi się ścina białko w oczach i gotują czerwone krwinki.

 

P.S. Mi wiele potrzeba do zabicia nudy :Boink:. A Australia - ciekawy kontynent, zawsze chciałam zobaczyć kangury :D

 

 

A dlaczego u mnie nie ma na co rzucać tymi oczami, no czemuuu :rolleyes:

Edytowane przez Elunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.