Jump to content

Zywis

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Neutral

About Zywis

 • Rank
  Antares
 • Birthday 02/22/1972

Kontakt

 • Strona WWW
  biuro-dzikowski.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  okolice Wrocławia
 • Sprzęt astronomiczny
  TS APO 107/700 (już nie), NEQ6 belt mod

Recent Profile Visitors

2,164 profile views
 1. Jeśli byś porównał mapę zrobioną dronem, obrobioną pixem a potem nałożoną na mapę Google, to błędy dochodzą do 50m.
 2. Na takie pytanie: 2. Wobec braku w dokumentacji projektowej rysunku/schematu oprawy oświetleniowej proszę o informację, czy zastosowane będą oprawy uwzględniające minimalizację zanieczyszczenia środowiska światłem. Dostałem odpowiedź jak w załączniku i mogę im co najwyżej nafiukać, w środku pola zostanie ustawionych 17lamp (na razie 4) na 9m słupach. odpowiedź_J.pdf
 3. Profil półotwarty zabezpiecza przede wszystkim przed wiatrem. Ostatnie wichury nawet nie zapinałem wrzeciądzy i nic się nie działo.
 4. Podobne zaświetlenie występuje w Siechnicach pod Wrocławiem. Tam też są szklarnie Citronexu. Łuna jest widoczna pod Trzebnicą.
 5. Na flightradar o tej porze nic nie było, może jakiś wojskowy? Bzdury... Faktycznie, tym razem to jednak nie bolid.
 6. Taki się złapał. Kierunek - lewy górny róg to południe
 7. Zywis

  TeamViwer13

  Łączy się także przez sieć lokalną - trzeba włączyć w ustawieniach
 8. Klasyka klasyki: 1. A. C. Clarke :Odyseja kosmiczna 4 części: 2001, 2010, 2016, 3001 2. A. C. Clarke: Cykl Spotkanie z Ramą (jest chyba 6części, przeczytania warte pierwsze 3, może jeszcze 4, pozostałe lepiej nie) Klasyka retro: I. Asimov: cykl Roboty - jeśli ktoś lubi Zajdla, to na pewno mu się spodoba Polska fantastyka, ale trochę inna, bo nie kosmos i przyszłość, tylko trochę pokręcona historia (?): Jacek Dukaj - Inne pieśni, Lód, Rewolucja Wszystkie mają wersję drukowaną i audio.
 9. Sam sobie odpowiedz: https://astronomy.tools/calculators/field_of_view/
 10. Czy tylko u mnie tekst pierwszego posta jest prawie w kolorze tła?
 11. Jakim programem robisz zdjęcia? W APT jest FocusAid W SGPro jednym kliknięciem obliczasz HFR W MaximDL Toggle Information (Ctrl+I) -> Aperture
 12. Mróz -15C i śnieg, to chyba odpowiednie warunki? Też miałem podobne obawy, ale zupełnie niepotrzebnie. Z kablami może być taki problem, że nie będziesz ich miał włączonych przecież cały czas. Woda się roztopi, ale przy niskich temperaturach odpływ będzie raczej marny, więc może się zbierać i zamarzać w grubszej warstwie.
 13. Wygląda to tak: Taki problem wydrukować dwie kartki z rysunkiem i opisem? Chyba tak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.