Jump to content

Bartex

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutral

About Bartex

 • Rank
  Alderamin
 • Birthday September 30

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Zainteresowania
  Astrofizyka, Astrofotografia, Fotografia, Filmowanie, Informatyka, Gry
 • Sprzęt astronomiczny
  Sky-Watcher 70/900 EQ1, Canon EOS 800D

Recent Profile Visitors

767 profile views
 1. Tytan czyli największy księżyc Saturna oraz jedyny księżyc w Układzie Słonecznym który posiada tak gęstą atmosferę. Obserwacje powierzchni Tytana są bardzo utrudnione przez gęstą atmosferę, na tym zdjęciu akurat nie widać powierzchni, ale na niektórych zdjęciach z Cassini trochę widać powierzchnię.
 2. Saturn z sondy Cassini, bardzo dobrze widoczna jest sześciokątna burza. (Zdjęcie z 2014-09-12)
 3. Dobra, już Orbitron działa, ale i tak dzięki.
 4. Dzięki, a znasz jakis program do symulacji pozycji podejrzanych obiektów kosmicznych? btw. Ma ktoś gdzieś laboratorium cybermoon? bo link do pobrania nie działa na ich stronie :v
 5. Cześć, znacie jakiś program do pokazywania aktualnej albo przewidywania przelotów np. ISS i innych satelit? Coś takiego jak Orbitron. Orbitron nie wiem czemu, ale jak jest w rzeczywistości przelot ISS to on pokazuje że ISS jest teraz np. w Ameryce xD
 6. No nieeee, moje pogody mi zapowiadają 100% chmur, mam nadzieje że się pomylą :C

 7. Dzięki! Już działa! Zawsze zaznaczałem Planet.
 8. Mam problem z AutoStakkert!3. Nagrałem wczorajszy Księżyc Canon'em 800D, film trwa 1 minutę i 30 sekund, "wycentrowałem" czy jak to tam się nazywa w PiPp, następnie chciałem zestackować ten "wycentrowany" film w AutoStakkert!3 i stackuje, lecz gdy zestackowałem zdjęcie wychodzi całe "rozjechane" jak patrzyłem pomiędzy klatkami w AS!3 to jedna klatka była bardzo na lewo posunięta a druga już normalnie była na środku. Przejrzałem film odrazu z PiPp'a i nie jest on poruszony tylko w AS!3 jest poruszony :/ Stack z AS!3:
 9. 60GB nagrań wczorajszego Księżyca :V. 5k zdjęć

  1. Show previous comments  3 more
  2. szuu

   szuu

   wyślij na jakies forum płaskoziemskie, to zdjęcie potwierdza że księżyc jest hologramem i maszyna wyświetlająca czasem sie psuje

  3. Bartex
  4. Bartex

   Bartex

   Problem już naprawiony :v

 10. KURDE, WCZORAJ SPAKOWANY BYŁEM DO FOTO - ZEPSUŁ SIĘ SAMOCHÓD I NIE BYŁO FOTO. DZISIAJ SPAKOWANY TEŻ DO FOTO I KURDE WJEŻDZAM NA MOJĄ MIEJSCÓWKE (POLE) I JAKIEŚ DZIKIE ZWIERZĘ CHODZI KOŁO SAMOCHODU, POCZEKAŁEM AŻ SOBIE POSZŁO, NO TO JUŻ ROZKŁADAM SPRZĘT BO POSZŁO A NAGLE JAKIS KUHWA ROLNIK WJEŻDZA O 23! CIĄGNIKIEM I KOMBAJNEM NA POLE (MOJĄ MIEJSCÓWKE) JESUS i znowu zero focenia.

  1. Show previous comments  3 more
  2. Pawcio

   Pawcio

   Taka praca - muszą zebrać tym bardziej, że zapowiadają deszcze i burze a i tak susza zmniejszyła plony, poza tym nawet gdyby miał ochotę pojeździć sobie maszyną po polu przy świetle Księżyca i  wyciu wilków - jego wola i możne hobby. Inna sprawa to szkoda krzyczeć na forum - te wielkie litery nie były potrzebne... Ale ogólnie łączymy się w bólu :)

  3. Bartex

   Bartex

   xD, nie no troche przesadziłem, jego pole jego sprawa wiec ja to taki intruz. 

  4. Marek_N

   Marek_N

   A kiedy ma to robić? W ciągu dnia żeby go byle "droniarz" nakrył?
   Znalezione obrazy dla zapytania krÄgi w zbożu

 11. Seeing dziś mega.

 12. A ja wiem? Dzisiaj wchodzę zobaczyć czy nadal crashuje Stellarium i baaadumts... działa.
 13. Dzisiaj działa już u mnie git.
 14. Ten sam problem, właśnie chciałem już pisać temat ale zobaczyłem ten. Otwieram stellarium 5 sekund i pojawia się taki pasek ładowania w dolnym prawym rogu i piszę na nim 0/0 i po sekundzie od jego pojawienia zamyka się Stellarium. Reinstalowałem Stellarium nic, sterowniki graficzne itp. aktualne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.