Skocz do zawartości

Zasilanie napędu


grzel

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek 22 maja w Lidlu będą znowu zasilacze z akumulatorem i ładowarką.

http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.2...ja_energetyczna

Pamiętam, że był już jeden wysyp. Czy właściciele tych zabawek mogliby napisać parę słów o tym, jak się one po tych dobrych paru miesiącach sprawują?

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość polaris
W poniedziałek 22 maja w Lidlu będą znowu zasilacze z akumulatorem i ładowarką.

http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.2...ja_energetyczna

Pamiętam, że był już jeden wysyp. Czy właściciele tych zabawek mogliby napisać parę słów o tym, jak się one po tych dobrych paru miesiącach sprawują?

 

Jestem zadowolony.

Jeszcze mnie nie zawiodl. Uzywam go przede wszystkim w chlodne noce, bo latem korzystam z alkalicznych Duracelek ktore starczaja mi prawie na cale lato.

 

Jak dioda w sterowniku zaczyna mrugac to znak, ze trzeba akumulator naladowac i wtedy laduje go zawsze ponad 24 godziny.

 

Tak czy inaczej aby uniknac przykrych niespodzianek, zawsze mam przy sobie komplet baterii.

A od czasu kiedy spalil mi sie bezpiecznik, mam tez kilka zapasowych bezpiecznikow.

Taka mala elektrownie woze na obserwy :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

już chciałem zakładać nowy temat ale znalazłem podobny mianowicie zastanawiam się nad zasilaniem czy lepiej kupić akumulator + ładowarkę czy może lepiej ten turystyczny z allegro

 

http://www.allegro.pl/item160016378_nowy_a..._promocja_.html

 

widze że są tu użytkownicy tego sprzętu mam jednak wątpliwości co do trwałości tych aku a może się mylę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie to samo, co onegdaj w Lidlu było. Używam go od paru miesięcy i generalnie jest OK. A akumulator można przecież po zużyciu wymienić na lepszy. Jedyny mankament tego zestawu to słaby zasilacz do ładowania (500mA) i dlatego trzeba tak długo ładować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Stary PowerCube wraca w nowym garniturku :szczerbaty:

Nie powiem, ale teraz to on wygląda naprawde nieźle, lepiej od starego ;)

 

...dlatego w poniedziałek jestem w Lidlu :D

 

PS. ale tylko dzięki temu że tak ładnie go zachwalałeś na zlocie, pamiętasz? :D pzdr

 

EDIT: pałerkjub zakupiony :szczerbaty:

Edytowane przez jointer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.