Skocz do zawartości

Karta grafiki


Rekomendowane odpowiedzi

Nie warto, FX 5*** to kiepskie karty. Na AGP 8x szukaj Radeona 9550, to będzie w okolicach 200 zł, a karta bardzo przyzwoita jak na niską cenę.

 

NIe przesadzał bym z tą wersją 5***. To jest powszechnie panująca opinia i większość radzi 9550 :) Wersja 5500 (produkowana min. przez Saphire) pozostawiała wiele do życenia. Widziałem w akcji 5700 i nieżle wymiatało. Zależy jeszcze jaki producent. Grzybek zobacz co to za producent i luknij na plytke czy rzeczywiście ma 256-bit. Raz w sklepie koleś mi wciskał 5200 że niby z szyną 128 a na plytce bylo jak byk 64 :( Wrzuć w jakiś benchmark i sprawdź co ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe przesadzał bym z tą wersją 5***. To jest powszechnie panująca opinia i większość radzi 9550 :) Wersja 5500 (produkowana min. przez Saphire) pozostawiała wiele do życenia. Widziałem w akcji 5700 i nieżle wymiatało. Zależy jeszcze jaki producent.

 

A to fakt, różni producenci dają różne pamięci na karty - co ogranicza możliwości podkręcenia.

 

Grzybek zobacz co to za producent i luknij na plytke czy rzeczywiście ma 256-bit. Raz w sklepie koleś mi wciskał 5200 że niby z szyną 128 a na plytce bylo jak byk 64 :( Wrzuć w jakiś benchmark i sprawdź co ma.

 

Też coś mi się nie wydaje żeby ta karta miała 256-bitowy interfejs, wszędzie w Googlu widzę tylko 128-bitowe FX 5600 w wszystkich odmianach poza XT (64-bitowa).

 

---

 

EDIT: - polecam ten link: http://www.gph.benchmark.pl/ - porównanie kart graficznych w postaci całkiem user-friendly.

Edytowane przez antyqjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super karta wymiatam na niej od jakiś 2 miesięcy. :Beer:

A konkretnie co na niej wymiatasz? Jak oceniasz stosunek jej możliwości do ceny? Dlaczego sądzisz, że ktoś, kto chce kupić kartę za 200 zł potrzebuje karty za 800-900 zł?

 

Nie pamiętam, ile kosztowała grafika w moim komputerze, ale nie więcej nże 200 zł kilka lat temu. Obecnie mozna ją kupić na All. za 20-50 zł. Wszystkie programy i fora astronomiczne działają mi bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, ile kosztowała grafika w moim komputerze, ale nie więcej nże 200 zł kilka lat temu. Obecnie mozna ją kupić na All. za 20-50 zł. Wszystkie programy i fora astronomiczne działają mi bez problemu.

 

No ale co nie którzy mają jeszcze gierki do któych trzeba troche więcej powera niż do AF :Salut:

 

Nie mam u kogo zobaczyć. Zresztą ta karta ma już jakieś 2,5 roku i jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby jakaś gierka nie ruszyła, jak się zdarzy to kupie nową.

 

Gierki na pewno ruszą tylko z mniejszymi parametrami. No i detale będąsię inaczej prezentować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konkretnie co na niej wymiatasz? Jak oceniasz stosunek jej możliwości do ceny? Dlaczego sądzisz, że ktoś, kto chce kupić kartę za 200 zł potrzebuje karty za 800-900 zł?

 

Nie pamiętam, ile kosztowała grafika w moim komputerze, ale nie więcej nże 200 zł kilka lat temu. Obecnie mozna ją kupić na All. za 20-50 zł. Wszystkie programy i fora astronomiczne działają mi bez problemu.

 

 

Obecnie gram w Quake 4 i ta karta naprawde w tej grze wymiata, myśle że jest to dobry wybór w stosunku do ceny tej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.