Skocz do zawartości

Kupię pogodę!


Rekomendowane odpowiedzi

ja osobiscie korzystam z accuweather.com/ (nawet jest fajny plugin do firefoxa) i raczj sie sprawdzaja prognozy takze polecam:)

 

Dobra pogoda powinna być w piątek, wieczorem lub ewentualnie w sobotę i niedzielę.

Nad Polskę powinien wtedy wejść wyż - po tej s...czce która była przez ostatnie dwa tygodnie siedzi nad Europą w końcu powinno się przejaśnić.

 

Ale z pogodą nigdy nic nie wiadomo...

 

Pozdrawiam

Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Poza stwierdzeniem oczywistego faktu, że POGODA ZAWSZE JEST, to czuję się w obowiązku poinformowania Sz.P. o tym, co dziś dzieje się u mnie. Od popołudnia znaczy się.

Otóż: znacznie się ociepliło, zero wiatru, zero chmur. Mój "szamański nochal" mówi mi, że tym razem to rzeczywiście nie na jeden dzień.

Dołączę foty, cobyście nie mówili, że bujda. Qrcze, tylko uwierzcie, że są dzisiejsze!!!

 

post-2472-1149194497_thumb.jpg post-2472-1149194518_thumb.jpg post-2472-1149194538_thumb.jpg post-2472-1149194554_thumb.jpg

 

Z moim synem już zdążyliśmy polukać Synciarą Łysego i Jupka . Niestety, ciut przeszkadzał seeing, choć wcale tragicznie nie było. Turbulencje chyba jedynie od różnicy temperatur pomiędzy wodą w jeziorze a powietrzem. Bo złapałem ostrość w kraterkach przy konfiguracji Kellner 4mm (ten od Skyluxa) + Barlow 2x Vixen. Tzn. doświadczenia robiliśmy :D ale ... działa !!!

Edytowane przez saywiehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

:)

No popatrzyłem najpierw na prognozy ICM-u. Wiem, co zapowiadają. Ważne, żeby parę ładniejszych dni było. Chociaż parę...

Przecież to całkowita beznadzieja. Qrcze, ja zarabiam jak jest CIEPŁO !!!

Pamiętam, jak w ubr. wiozłem mojego syna na zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Chłopak miał wtedy 7 lat i naprawdę moooocno zastanawiałem się, czy w ogóle wytrzyma łowienie przez cały czas zawodów. TAKI upał wtedy był!

 

Ale w tej chwili jest tak, jak się wczoraj zapowiadało!!! Słoneczny ranek, qrcze trzy razy za okno spojrzałem - NIE WIEJE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam czegos tu nie rozumiec.

Jestem sobie na Litwie, cuuuuuudo pogoda!!!

Jak wczoraj w nocy jechalem autem od Warszawy to tak od Lomzy pogoda wysmienita i widocznosc Boska.

Czy zasada staje sie ze wszedzie dobrze gdzie nas nie ma??? :szczerbaty:

 

Sorry za brak polskich liter ale ta ich klawiatura :burza::burza::burza:

Edytowane przez Kordian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Poznaniu do 23:30 była ładna pogoda, potem na 30 minut się skaszaniło i znów niebo było czyste. Razem z AdrianemP fociliśmy Amerykę północną zobaczymy co z tego wyjdzie :Beer:

Edytowane przez Adam Tomaszewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcie.

Ta ścieżka wygląda znajomo, no i schronisko w oddali... a no tak ! -to Śnieżka ! :lol:

 

 

W Lesznie pogoda również coś długo się nie chce się zmienić na lepsze. Jedynie wczoraj trofił się bezchmurny wieczór i mogłem przypomnieć sobie jak wygląda rozgwieżdzone niebo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.